کوی فراز تهران

کوی فراز تهران

کوی فراز تهران

منطقه کوی فراز از جنوب به بزرگراه یادگار امام می رسد ، خیابان ارغوان و بلوار ذبیحی محدوده شمالی ، بلوار جوریکی محدوده غربی و خیابان شهدای شرکت برق محدوده شرقی کوی فراز را مشخص می کنند. کوی فراز در منطقه 2 شهرداری تهران می‌باشد. این محله در شمال غربی پایتخت و درهمسایگی سعادت آباد و دامنه های جنوبی البرز قرار گرفته است. ساختمان‌های درحال ساخت و خانه‌های نوساز بسیاری در این محله به چشم می‌خورند که همین امر سبب بالا بودن نرخ زمین در محله کوی فراز شده است. از خیابان‌های کوی فراز می‌توان به خیابان ذبیحی ، خیابان شهدای شرکت برق ، خیابان فراز ، خیابان ارغوان و… اشاره کرد.

قیمت

کوی فراز هم مثل اکثر محله های شمال شهر تهران دارای ساختمان هایی شیک و مدرن و البته گران است. به طور کلی به دلایلی مثل موقعیت جغرافیایی کوی فراز ، افزایش اقبال مردم و ساخت و ساز ها در این محله ، متوسط قیمتی خانه ها و آپارتمان ها در کوی فراز ، از متوسط قیمتی تهران بالاتر است. در این میان موارد خاص هم می توانید بیابید که بسیار لوکس ساخته شده اند و قیمتی نجومی دارند.

دسترسی

قرارگیری کوی فراز در شمالی ترین نقطه تهران باعث شده تا این محله ذاتا از مناطق مرکزی و جنوبی تهران فاصله زیادی داشته باشد. البته وجود بزرگراه یادگار امام به سهولت رفت و آمد این منطقه کمک زیادی کرده است. خط 7 مترو تهران که در دست احداث است نیز در نزدیکی کوی فراز ایستگاه دارد. خطوط اتوبوسرانی هم برای خدمت رسانی در سعادت آباد وجود دارند.

امکانات

بیمارستان مدرس ، پارک های پرواز و سعادت آباد تامین کننده فضای درمانی و فضای سبز این محله هستند. از طرف دیگر رستوران ها و کافی شاپ های زیادی در این محله برای آسایش اهالی به وجود آمده اند.

طبیعت گردی

ارتفاعات البرز زیباترین و دیدنی ترین جایی است که اهالی می توانند برای بازدید به آن سر بزنند. در واقع از سراسر تهران برای پیاده روی به اینجا می آیند.

برای مشاهده ی آگهی های قیمت خانه در شهرک غرب ، قیمت خانه در سعادت آباد ، قیمت خانه در ونک ، قیمت خانه در اوین ، قیمت خانه در درکه ، قیمت خانه در نصر ، قیمت خانه در گیشا ، قیمت خانه در صادقیه ، قیمت خانه در شهرآرا ، قیمت خانه در ستارخان ، قیمت خانه در کوی فراز ، قیمت خانه در فرحزاد ، قیمت خانه در طرشت ، قیمت خانه در بلوار ایوانک ، قیمت خانه در سلسبيل ، قیمت خانه در پردیسان ، قیمت خانه در تیموری ، قیمت خانه در شادمهر ، قیمت خانه در بلوار فرحزادی ، قیمت خانه در بهبودی ، قیمت خانه در بلوار پاکنژاد ، قیمت خانه در بلوار آیت الله کاشانی ، قیمت خانه در اشرفی اصفهانی ، قیمت خانه در بلوار سیمون بولیوار ، قیمت خانه در خیابان اسکندری ، قیمت خانه در بلوار آیت الله کاشانی ، قیمت خانه در بزرگراه حکیم ، قیمت خانه در بزرگراه جناح ، قیمت خانه در بزرگراه شهید همت ، قیمت خانه در شهدای شرکت برق ، قیمت خانه در بلوار پیام ، قیمت خانه در بلوار شقایق ، قیمت خانه در بزرگراه یادگار امام ، قیمت خانه در سرو شرقی ، قیمت خانه در سرو غربی ، قیمت خانه در کوهستان ، قیمت خانه در فلاح زاده ، قیمت خانه در لاله ، قیمت خانه در جانبازان ، قیمت خانه در بلوار سازمان آب ، قیمت خانه در گلاب ، قیمت خانه در صالحی ، قیمت خانه در اکبری ، قیمت خانه در خیابان آذربایجان ، قیمت خانه در خیابان جمهوری ، قیمت خانه در خيابان ناهيد ، قیمت خانه در دریان نو ، قیمت خانه در خیابان ارومیه ، قیمت خانه در سپهر ، قیمت خانه در کوهستان به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.