پونک تهران

پونک تهران

پونک تهران

پونک از گذشته که جدا از تهران بوده ، در قسمت شمال غربی شهر واقع شده بوده و با گذشت زمان و توسعه شهری ، با محلاتی از تهران مرز مشترک پیدا کرد. محدوده‌ی محله پونک از شمال و جنوب به محله حصارک و بزرگراه شهید همت منتهی میشن. از سمت غرب هم پونک با جنت آباد و از شرق با بزرگراه یادگار امام همسایه است. با وجود این موقعیت جغرافیایی پونک و نزدیکی به این محلات ، دسترسی به مرکزشهر و سایر نقاط شهر ، شرایط بسیار خوبی داره.محله پونک تهران از محلات قدیمی و محبوب در شمال غربی تهرانه. بخش عمده‌ی محله پونک در منطقه 5 شهرداری تهران واقع شده و بخشی دیگه از اون هم در منطقه 2 قرار گرفته.
ده پونک از قریه های قدیم تهران بوده که علت نامگذاری اون رو به عوامل مختلفی نسبت میدن. یکی از این دلایل به خاطر وجود حجم زیادی از پونه در این منطقه که نزدیک رود بوده ، است. برخی هم معتقدن که در گذشته نام اون پوئینک بوده که در طی زمان به پونک تبدیل شده. در حال حاضر اما پونک یکی از محبوب‌ترین و دنج‌ترین محله‌هایی است که بین افرادی که به دنبال «خرید آپارتمان در تهران» هستن ، معروف شده. محله‌ی آروم و زیبای پونک که در محدوده‌ی شمالی شهره ، با محلاتی مثل جنت آباد ، حصارک و سیمون بولیوار همسایه است.

بافت محله پونک تهران

هر چند که محله پونک از قدمت زیادی برخورداره اما با این وجود ، اغلب بافت این محله و ساخت و سازهای صورت گرفته در پونک ، نوساز و لوکس هستن. به همین خاطر ، توجه اقشار زیادی از جامعه به خرید آپارتمان در پونک جلب شده.
خیابان‌های پونک ، در لیست خیابان‌هایی با طراحی متفاوت در شهر تهران هستن که بعد از انقلاب طراحی و ساخته شدن. به همین خاطر ، کوچه‌ها و خیابان‌های پونک عریض‌تر و تراکم خانه‌ها بیشتر است.

بهترین خیابان پونک برای خرید آپارتمان

محله پونک از بافت یکدستی در تمام نقاطش بهره‌منده و علاوه بر این ، امکانات در محله پونک به صورت یکسان توزیع شده. در نتیجه ، هر کدوم از خیابان‌های محله پونک میتونن از بهترین نقاط شهر تهران برای خرید آپارتمان و سکونت باشن.
خیابان‌های اصلی محله پونک که از بهترین خیابان‌های پونک هم هستن ، عبارتند از میرزابابایی ، اشرفی اصفهانی ، شهید مخبری (گلستان) ، سردار جنگل ، همیلا ، بلوار عدل ، خیابان زیتون و بلوار کمالی.

قیمت

ساختمان‌ها و خانه‌های محله پونک ، اکثرا نوساز هستن. علاوه بر این ، موقعیت قرارگیری محله پونک در شمال غربی تهران ، سبب شده که آب و هوای مطلوبی بر این محله حاکم باشه. استقبال به وجود اومده از بازار خرید و فروش یا اجاره آپارتمان در پونک ، اون رو با وجود سطح قیمتی بالاش ، همچنان محبوب و پرطرفدار نگه داشته. تمام این امتیازات سبب شده که قیمت آپارتمان در پونک به نسبت بسیاری از محلات بالا باشه. اگه قصد خرید آپارتمان در محله پونک تهران رو دارین ، باید بودجه‌ای مناسب برای اون در نظر بگیرین.

دسترسی

از نظر راه‌های دسترسی وضعیت محله پونک بسیار خوبه. دسترسی به چند تا از اتوبان‌های بزرگ مثل همت ، اشرفی اصفهانی و هاشمی رفسنجانی و بزرگراه‌هایی مثل نیایش و حکیم رفت و آمدهای پونک رو به هر نقطه‌ای از شهر تسهیل کرده است. خطوط بی آر تی هم در محله پونک به تسهیل حم و نقل کمک میکنه. البته هیچ یک از خطوط مترو تهران در این منطقه ایستگاه ندارن اما با طی کردن مسیر کوتاهی با تاکسی ، میتونین خودتون رو به ایستگاه‌های نزدیک برسونین. در کل پونک رو یکی از محلات شمالی تهران بدونین که نسبت به مرکز و جنوب تهران ، فاصله نسبتا زیادی داره اما راه‌های دسترسی خوبی برای ساکنینش وجود داره. اگه شما با وسایل نقلیه شخصی هم رفت و آمد دارین ، پونک از محلات کم‌ترافیک و آروم شهر تهرانه.

امکانات

پونک مثل سایر محله های بالاشهر تهران از امکانات رفاهی خوبی برخورداره و به خاطر این امتیاز هم محبوبیت زیادی بین ساکنینش داره. به این شکل که شما به هر چیزی نیاز داشته باشین ، میتونین در محله خودتون و در نزدیکی خونه‌تون تهیه کنین. از لحاظ فضای سبز که پارک فراز ، پارک بزرگ منطقه پونک است ، در حاشیه بزرگراه ستاری ایجاد شده و علاوه بر اون پارک های یاس ، ترافیک و جهاد هم از پارک های پونک هستن. از نظر بازار و مراکز تجاری هم پونک غنی است. پاساژ بوستان در این محله در کنار فروشگاه‌های مختلف مواد غذایی و تره بار نیاز روزانه مردم رو برطرف میکنه. رستوران‌ها و کافی شاپ‌های زیادی هم در پونک ، برای زمان‌های فراغت و گردش خانواده‌ها در محله پونک وجود داره. علاوه بر این‌ها ، پونک از حیث مراکز فرهنگی ، ورزشی و آموزشی هم غنی است. مدارس و مساجد زیادی در محله پونک فعال هستن.

طبیعت گردی

بوستان نهج البلاغه ، بزرگترین پارک محله پونک است که از پاتوق‌های سبز وزرش‌دوستان و طبیعت‌دوستان محسوب میشه و بر روی رودخانه قدیمی احداث شده است. این پارک در مجاورت پارک پردیسان ، یکی از بزرگترین فضاهای سبز تهران را تشکیل دادن. مرکز تجاری بوستان هم در پونک ، بازدید کنندگان زیادی داره. در نزدیکی میدان پونک هم ، رستوران‌ها ، کافه‌ها و فودکورت‌های زیادی هستن که در روزها و شب‌های تعطیل پر از جمعیت میشن. در نتیجه ، محله پونک میتونه از بهترین انتخاب‌های افراد برای خرید آپارتمان و سکونت باشه. برای خریدی امن و مطمئن به صفحه‌ی «خرید آپارتمان در پونک»، در سایت ما سر بزنین.

برای مشاهده ی آگهی های خرید خانه در پونک ، خرید خانه در شهران ، خرید خانه در بلوار جنت آباد ، خرید خانه در بلوار شهر زیبا ، خرید خانه در شهرک اکباتان ، خرید خانه در بلوار فردوس ، خرید خانه در خیابان ایرانشهر ، خرید خانه در فرحزاد ، خرید خانه در باغ فیض ، خرید خانه در دهکده المپیک ، خرید خانه در بلوار ایوانک ، خرید خانه در شهرک نفت ، خرید خانه در بلوار انصارالمهدی ، خرید خانه در بلوار شاهین ، خرید خانه در بلوار آیت الله کاشانی ، خرید خانه در اشرفی اصفهانی ، خرید خانه در بلوار تعاون ، خرید خانه در بلوار سیمون بولیوار ، خرید خانه در میدان سازمان برنامه ، خرید خانه در بزرگراه ستاری ، خرید خانه در محله سولقان تهران ، خرید خانه در سنگان ( سولقان ) ، خرید خانه در محله کاشان تهران ، خرید خانه در بلوار آیت الله کاشانی ، خرید خانه در آبشار ، خرید خانه در شهرک والفجر ، خرید خانه در بزرگراه حکیم ، خرید خانه در بزرگراه جناح ، خرید خانه در بزرگراه شهید همت ، خرید خانه در فلاح زاده ، خرید خانه در لاله ، خرید خانه در بلوار سازمان آب ، خرید خانه در گلاب ، خرید خانه در هاشمی زاده ، خرید خانه در خیابان شعرا ، خرید خانه در بلوار لاله ، خرید خانه در شربیانی ( فیروزی ) ، خرید خانه در بلوار مجاهد کبیر ، خرید خانه در نیروگاه ، خرید خانه در بزرگراه شهید آبشناسان ، خرید خانه در جنت آباد شمالی ، خرید خانه در بلوار فردوس غربی ، خرید خانه در جنت آباد جنوبی ، خرید خانه در خيابان ناهيد ، خرید خانه در اندیشه ، خرید خانه در شهران جنوبی ، خرید خانه در شهران شمالی ، خرید خانه در جنت آباد مرکزی ، خرید خانه در شهرک شاهین ، خرید خانه در ارم به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.