پردیسان تهران

پردیسان تهران

پردیسان تهران

این محله در شمال غربی تهران و در منطقه 2 شهرداری تهران قرار دارد و همینطور از داخل نقشه مشخصه از شمال با بزرگراه همت و محله شهرک غرب ، از شرق به کوی گیشا و بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری ، از غرب به پونک و از سمت جنوب به بزرگراه حکیم و محله بلوار مرزداران محدود می‌شود.

محله پردیسان تهران:

این محله به نام پارک جنگلی پردیسان معروف است که یکی از زیباترین پارک های طبیعت ایران به شمار می رود. بیشتر این محله با نام پارک جنگلی پردیسان شناخته شده است.

قیمت:

این منطقه به علت قرار گیری در شمال غرب تهران میانگین قیمت بالایی دارد و در این منطقه دسترسی راحتی به ایستگاه مترو و ایستگاه اتوبوس دارد و همچنین انواع مناطق تفریحی ازجمله باغ وحش ، موزه ، مدرسه ، استخر تاثیر به سزایی در قیمت گذاری این منطقه دارد.

دسترسی:

مترو ایستگاه میدان صنعت نزدیک ترین ایستگاه مترو به این محدوده می باشد. از طریق وسیله شخصی هم بوسیله بزرگراه همت و محله شهرک غرب بزرگراه حکیم و بلوار مرزداران بزرگراه شیخ فضل الله نوری پونک میتوان به این منطقه دسترسی پیدا کرد.

امکانات:

در محله پردیسان موزه ملی آب ، موزه تنوع‌ زیستی ، مرکز بازپروی حیات‌وحش ، مدرسه طبیعت ، مسیرهای دوچرخه‌سواری و زمین بادباک‌بازی ، سینمای محیط‌ زیست پردیسان ، پل معلق نهج‌البلاغه ، سازمان حفاظت محیط زیست ، مرکز تکثیر و بازپروری یوز آسیایی ، استخر سپهر ، استخر صبا ، ایستگاه اتوبوس اتوبوس افتاب ، ایستگاه اتوبوس البرز ، مرکز خرید میلاد نور ، بیمارستان لاله ، مرکز خرید پردیسان ، از جمله امکانات این محله می باشد.

طبیعت گردی:

این محله در داخل پارک طبیعت پردیسان قرار دارد و دیدنی ترین بخش پارک طبیعت پردیسان میباشد ، علاوه براین موزه تنوع زیستی و موزه ملی آب ، موزه حیات وحش ، سازمان حفاظت محیط زیست از مکان های بسیار های زیبای این محله می باشد.

برای مشاهده ی آگهی های خرید آپارتمان در شهرک غرب ، خرید آپارتمان در سعادت آباد ، خرید آپارتمان در ونک ، خرید آپارتمان در اوین ، خرید آپارتمان در درکه ، خرید آپارتمان در نصر ، خرید آپارتمان در گیشا ، خرید آپارتمان در صادقیه ، خرید آپارتمان در شهرآرا ، خرید آپارتمان در ستارخان ، خرید آپارتمان در کوی فراز ، خرید آپارتمان در فرحزاد ، خرید آپارتمان در طرشت ، خرید آپارتمان در بلوار ایوانک ، خرید آپارتمان در سلسبيل ، خرید آپارتمان در پردیسان ، خرید آپارتمان در تیموری ، خرید آپارتمان در شادمهر ، خرید آپارتمان در بلوار فرحزادی ، خرید آپارتمان در بهبودی ، خرید آپارتمان در بلوار پاکنژاد ، خرید آپارتمان در بلوار آیت الله کاشانی ، خرید آپارتمان در اشرفی اصفهانی ، خرید آپارتمان در بلوار سیمون بولیوار ، خرید آپارتمان در خیابان اسکندری ، خرید آپارتمان در بلوار آیت الله کاشانی ، خرید آپارتمان در بزرگراه حکیم ، خرید آپارتمان در بزرگراه جناح ، خرید آپارتمان در بزرگراه شهید همت ، خرید آپارتمان در شهدای شرکت برق ، خرید آپارتمان در بلوار پیام ، خرید آپارتمان در بلوار شقایق ، خرید آپارتمان در بزرگراه یادگار امام ، خرید آپارتمان در سرو شرقی ، خرید آپارتمان در سرو غربی ، خرید آپارتمان در کوهستان ، خرید آپارتمان در فلاح زاده ، خرید آپارتمان در لاله ، خرید آپارتمان در جانبازان ، خرید آپارتمان در بلوار سازمان آب ، خرید آپارتمان در گلاب ، خرید آپارتمان در صالحی ، خرید آپارتمان در اکبری ، خرید آپارتمان در خیابان آذربایجان ، خرید آپارتمان در خیابان جمهوری ، خرید آپارتمان در خيابان ناهيد ، خرید آپارتمان در دریان نو ، خرید آپارتمان در خیابان ارومیه ، خرید آپارتمان در سپهر ، خرید آپارتمان در کوهستان به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.