پارک وی تهران

پارک وی تهران

پارک وی تهران

چهار راه پارک وی ، در منطقه 3 و محدوده شمالی پایتخت واقع شده است. پارک وی در تقاطع ولیعصر و بزرگراه های بزرگی مانند چمران و مدرس قرار گرفته. محله‌ی پارک وی یكی از بهترین محلات تهران بوده كه به میدان تجریش نزدیك است.

در این محله اگر قدم زده باشید چهره‌های غیر ایرانی زیادی را می‌بینید. به دلیل وجود سفارتخانه‌های فراوان ، چهره‌ی بین المللی به آن داده است. پارک وی محل تقاطع خیابان ولی عصر ، بزرگراه‌های مدرس و چمران است. محله ای در بالا شهر تهران است که بسیار خوش آب و هوا است و بسیاری از شهروندان تهرانی دوست دارند که در این محله زندگی کنند.

آشنایی با محله پارک وی تهران

محله‌ی پارک وی به قدری معروف و هیجان انگیز است كه هر شهروند تهرانی و غیرتهرانی دوست دارد که در این محله ملکی خریداری کند. قدم زدن در پاساژها ، دیدن و خرید کردن از فروشگاه‌های لوکس این محله و خرید واحد آپارتمانی در پارک وی با نزدیکی به تمام این امکانات می‌توان طعم واقعی زندگی را چشید و همه شهروندان تهرانی حداقل یك بار اسم این خیابان را شنیده اند.

خیابان‌های مهم پارک وی تهران

خیابان ولی عصر ، بزرگراه مدرس ، بزرگراه چمران ، خیابان فرشته ، خیابان محمودیه و جزو خیابان‌های پارک وی اند که الان جزو محله‌های بالاشهر تهران محسوب می‌شود. در گذشته این خیابان‌ها بسیار سرسبز و خوش آب و هوا تر از الان بوده است اما به مرور زمان از این فضاهای سبز کاسته شد و جای آن را ساختمان‌های شیک و لوکس امروزی گرفته است.

شرایط زندگی محله پارک وی تهران

شرایط زندگی در این محله به قدری مهیا است كه وقتی واحد آپارتمانی را خریداری كردید و بلافاصله زندگی لوكس و لاكچری خود را شروع كنید. در هر قدم این محله مراكز خرید و تجاری دیده می شود كه شما می‌توانید در چشم برهم زدنی نیازهای خواربار و غذای خود را تهیه كنید. رستوران‌های لوكس همیشه آماده به خدمت برای شما هستند و شما می‌توانید از چشیدن غذاهای لذیذ در این محله لذت ببرید.
در محله‌ی پارک وی ، مراکز خرید و شیرینی فروشی‌ها و قنادی‌ها ، رستوران‌ها و انواع و اقسام باشگاه‌های ورزشی و سایر اماکن لازم برای امورات زندگی شهروندان مد نظر گرفته شده و البته هر سال بر تعداد اماکن لازم در این محله افزوده می‌شود تا شهروندان ساکن این محله بتوانند با بهترین شرایط زندگی کنند.

آب و هوا محله پارک وی تهران

محله پارک وی بسیار خوش آب و هوا و سرشار از اکسیژن است. پارک وی به زبان انگلیسی به معنی خیابان درخت‌دار است درختان این محله از خیابان ولی‌عصر شروع شده تا تجریش هم ادامه می‌یابد ، به همین دلیل شما همیشه در تمام شبانه روز به آب و هوای پاکیزه و سالمی دسترسی دارید که لازم است قدر آن را بدانید. در محله‌ی پارک وی بوستان‌های خیلی زیادی وجود دارد و این قضیه باعث شده که این محله بسیار خوش آب و هوا باشد و به همین دلیل سعی می‌شود که در هر محله تهران ، چندین بوستان احداث شود تا برای ساکنان محله ، به لحاظ آب و هوایی قابل سکونت باشد.

قیمت

شرایط و قیمت خرید خانه و واحد آپارتمانی در محله‌ی پارک وی قدری متفاوت است ولی لازم است توجه داشته باشید که شما در یک محله‌ی لوکس زندگی می‌کنید که بسیاری از شهروندان تهرانی سایر محلات و حتی شهرستانی‌ها هم دوست دارند در محله‌ی شما زندگی کنند. اکثر واحدهای آپارتمانی 3 ، 4 یا حتی 5 خوابه بوده و فول امکانات هستند.

دسترسی

در خیابان‌های مهم و زیبای شهر وی برای سهولت رفت و آمد و دسترسی به تمام محله‌ی پارک وی ایستگاه‌های اتوبوس و مترو میرداماد و حقانی ساخته شده است که اگر وسیله‌ی نقلیه شخصی نداشتید ، بتوانید به راحتی از امکانات محله‌ی پارک وی بهره ببرید.

امکانات

در محله ی پارک وی بوستان‌ها و فضاهای سبز زیادی وجود دارد. بوستان صبا ، بوستان خشایار ، رعنا در پارک وی قرار دارد. دفتر روزنامه همشهری ، دفتر ریاست جمهوری و فرهنگسرای صبا ، مجتمع تجاری الهیه ، سازمان انرژی اتمی ، بیمه ی دانا ، تالار خانه معلم ، پارکینگ عمومی پارک وی در محله ی پارک وی وجود دارد. در پارک وی مراکز خرید فراوانی وجود دارد مثل مرکز سام سنتر و مرکز خرید محمودیه و مریم. در خیابان‌های پارک وی که راه میروید مخصوصا در فصل بهار ، وزش نسیم ملایمی را روی گونه‌ی خود حس می‌کنید و خیلی می‌چسبه که از قهوه‌ی خوشبوی آن سفارش بدید و از روزتان لذت ببرید.

طبیعت گردی

در قدیم محلی به نام توتستان کشتکار وجود داشته است که اکنون اثری از آن باقی نمانده و به جای آن باغ‌ها ، خانه‌های زیبا دیده می‌شود. دقیقا در چهار راه پارک وی رستوان معروف شاطرعباس قرار گرفته است. رستوران شاطر عباس در محله‌ی پارک وی به قدری معروف و آشنا است که نیازی به معرفی دقیق نیست. با دیدن فضای خاطره انگیز داخل این رستوران ، حس و حال عجیبی رو در شما به وجود می‌آورد. رستوران شاطرعباس به قدری مشهور است که در روزهای خاصی از هفته شلوغ و پر رفت و آمد می‌شود. رستوران پارک وی هم یکی دیگر از رستوران‌های معروف محله‌ی پارک وی است. بازار و پاساژهایی که پر از برندهای لوکس و گران‌قیمت است ، در پارک وی دیده می‌شود. مثل بازار تجریش ، بازار صفویه.

برای مشاهده ی آگهی های اجاره آپارتمان در پاسداران ، اجاره آپارتمان در ونک ، اجاره آپارتمان در بلوار میرداماد ، اجاره آپارتمان در قلهک ، اجاره آپارتمان در دروس ، اجاره آپارتمان در اختیاریه ، اجاره آپارتمان در احتشامیه ، اجاره آپارتمان در سئول ، اجاره آپارتمان در امانیه ، اجاره آپارتمان در مهران ، اجاره آپارتمان در ظفر ، اجاره آپارتمان در دستگردی ، اجاره آپارتمان در پارک وی ، اجاره آپارتمان در نوبنیاد ، اجاره آپارتمان در ولیعصر ، اجاره آپارتمان در شیخ بهایی جنوبی ، اجاره آپارتمان در دولت ، اجاره آپارتمان در بزرگراه شهید همت ، اجاره آپارتمان در شریعتی ، اجاره آپارتمان در بلوار کاوه ، اجاره آپارتمان در بلوار آفریقا ، اجاره آپارتمان در اسفندیار ، اجاره آپارتمان در بهروز ، اجاره آپارتمان در عطار ، اجاره آپارتمان در شهید پایدارفرد ، اجاره آپارتمان در گلستان ، اجاره آپارتمان در بزرگراه شهید زین الدین ، اجاره آپارتمان در هروی ، اجاره آپارتمان در خیابان وارسته ، اجاره آپارتمان در حصاری ، اجاره آپارتمان در کتابخانه ملی ایران به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.