پارک لاله تهران

پارک لاله تهران

پارک لاله تهران

محله پارک لاله در ناحیه 2 منطقه 6 شهرداری تهران و در محله امیرآباد قرار داره. پارک لاله از شمال به خیابان فاطمه از جنوب به بلوار کشاورز ، از غرب به خیابان کارگر شمالی و از شرق به خیابان حجاب منتهی میشه.

پارک لاله تهران :

کمتر کسی هست که اسم پارک لاله تاحالا به گوشش نخورده باشه و محله پارک لاله رو نشناسه. پارک لاله از بوستانهای بزرگ شهر تهران هست که قدمت ساخت این پارک به قبل انقلاب و به زمان پهلوی دوم برمیگرده. این پارک به درخواست همسر پادشاه وقت ایران ساخته شد.قبل از اینکه این پارک ساخته بشه ، محلی برای رژه و سوارکاری بوده و به نام باغ جلالیه شناخته میشده.
پارک لاله با مساحتی در حدود 35 هکتار یکی از بزرگترین پارک های تهران محسوب میشه که در قلب شهر تهران قرار داره. پارک لاله با معماری بی نظیر و امکانات زیادی که داره به یکی از لوکیشن های منتخب گردشگری تبدیل شده. این پارک از قدیمی ترین پارک های تهران به شمار میره که در سال 1345 ساخته شده و در ابتدا به نام پارک فرح شناخته میشده. بعد از انقلاب به همین اسم امروزیش شناخته میشه.

رنج قیمت در پارک لاله تهران :

قیمت آپارتمان در پارک لاله تهران از متری 57 میلیون تومان تا متری 121 میلیون تومان متغیر هست.خانه های با سال ساخت بالاتر به نسبت قیمت کمتری دارند.البته عوامل دیگه ای از جمله نورگیر بودن واحد ، امکانات واحد ، متراژ و … در قیمت گذاری ملک در این محدوده تاثیر گذارند. برای راهنمایی و مشاوره گرفتن برای خرید ملک در محدوده پارک لاله با مشاوران ما در تماس باشید.قیمت های اعلام شده برای سال 1402 هست.

دسترسی به پارک لاله تهران :

بهترین راه دسترسی به پارک لاله تهران از طریق مترو هست.میتونید نزدیک ترین خط مترو رو سوار شید و در ایستگاه میدان انقلاب و خط 4 مترو پیاده شید. از طریق تاکسی های امیرآباد و تاکسی های دیگه میتونید جلو پارک لاله پیاده شید. از طریق ایستگاه اتوبوس هم امکان دسترسی به پارک لاله وجود داره. نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس به این منطقه اتوبوس‌های مسیر میدان آزادی‌-میدان هفت‌تیر و میدان آزادی- میدان ولیعصر هستند.

امکانات پارک لاله تهران :

پارک لاله دسترسی خوبی به امکانات رفاهی ، آموزشی ، درمانی داره. از جمله امکاناتی که در این محله در دسترس هستند به شرح زیر هست :

مراکز دولتی و اداری :کانون پرورش فکری و هنری ، مدیریت ستاد بحران شهرداری تهران ، ایستگاه آتش نشانی شماره 40 شهید محسن روحانی ، موزه فرش ایران ، موزه هنرهای معاصر
مراکز درمانی و داروخانه : بیمارستان پارس ، بیمارستان فوق تخصصی یاس سپید ، داروخانه دکتر نظرپاک ، از نزدیک ترین مراکز درمانی هستند که در نزدیکی پارک لاله قرار دارند.
رستوران و فروشگاه : کافه رستوران مضراب ، فروشگاه ایران سرگرمی ، رستوران روتیسری ، فروشگاه فرش دستباف آذین فرش ، مرکز خرید لاله

مراکز آموزشی : مدرسه آیکیدو ایران ، کانون آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان

طبیعت گردی در پارک لاله تهران :

فضای سبز پارک لاله از زیباترین لوکیشن های حال حاضر در بین پارک های استان تهرانه.باغ ژاپنی پارک لاله کانون پرورش فکری پارک لاله و کتابخانه کودکان ، مسیر دوچرخه سواری ، باشگاه اسکیت ، بازارچه مردمی و نگارخانه لاله ، زمین‌های فوتبال و بسکتبال از جمله امکاناتی هستند که در پارک لاله براتون در دسترس هست.

برای مشاهده ی آگهی های قیمت آپارتمان در توانیر ، قیمت آپارتمان در امیرآباد ، قیمت آپارتمان در دبستان ، قیمت آپارتمان در کاج ، قیمت آپارتمان در میدان فردوسی ، قیمت آپارتمان در یوسف آباد ، قیمت آپارتمان در بهشتی ، قیمت آپارتمان در ولیعصر ، قیمت آپارتمان در شیخ بهایی جنوبی ، قیمت آپارتمان در پارک لاله ، قیمت آپارتمان در بهجت آباد ، قیمت آپارتمان در خیابان اسکندری ، قیمت آپارتمان در زرتشت ، قیمت آپارتمان در بزرگراه کردستان ، قیمت آپارتمان در بهشتی ، قیمت آپارتمان در بزرگراه حکیم ، قیمت آپارتمان در بزرگراه شهید همت ، قیمت آپارتمان در خیابان کارگر ، قیمت آپارتمان در شریعتی ، قیمت آپارتمان در بلوار آفریقا ، قیمت آپارتمان در اسفندیار ، قیمت آپارتمان در اسد آبادی ، قیمت آپارتمان در خیابان فتحی شقاقی ، قیمت آپارتمان در زاگرس ، قیمت آپارتمان در لارستان ، قیمت آپارتمان در حافظ ، قیمت آپارتمان در حجاب ، قیمت آپارتمان در میدان گلها ، قیمت آپارتمان در انقلاب ، قیمت آپارتمان در خیابان جمهوری ، قیمت آپارتمان در میدان جهاد ، قیمت آپارتمان در هفت تیر ، قیمت آپارتمان در دریان نو ، قیمت آپارتمان در خیابان ارومیه ، قیمت آپارتمان در مفتح جنوبی ، قیمت آپارتمان در دروازه دولت به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.