وحیدیه تهران

وحیدیه تهران

وحیدیه تهران

محله وحیدیه در شمال به بزرگراه امام علی ، در جنوب به خیابان دماوند ، در غرب به خیابان گلشن دوست و در شرق به خیابان مدنی محدود می‌شود.

آشنايی با محله‌ وحیدیه تهران

محله‌ی وحیدیه نام جدیدی است که برای خیابان شهید داوودی انتخاب کردند. بلوار دماوند از شمال به محله‌ی وحیدیه می‌رسد. چهارراه نظام آباد یکی از چهارراه‌های شناخته شده در این محله است و با مهاجرت نظام آبادی‌های اراک نامگذاری شد.

آب و هوای محله‌ وحیدیه تهران

محله‌ی وحیدیه بسیار خوش آب و هوا است و ساکنان این محله از آب و هوای این محله راضی هستند. ساخته شدن بوستان‌ها و فضای سبز فراوان در محله‌ی وحیدیه فضا را عطرآگین و از اکسیژن پر می‌کند. بوستان‌های رنگارنگ محله‌ی وحیدیه در تصفیه آب و هوای محله تاثیر به سزایی دارند و البته خود مردم محله هم در جلوگیری از آلودگی هوای محله نقش بسزایی دارند.

خیابان‌های مهم محله‌ وحیدیه تهران

در محله‌ی وحیدیه تهران خیابان‌هایی وجود دارد که رفت و آمد و دسترسی به هرنقطه‌ای از این محله را راحت‌تر کرده است. شهید مدنی ، دماوند ، شهید داوودی ، سبلان ، سبلان جنوبی ، سبلان شمالی ، بخت آزاد ، وحیدیه از چندین خیابان مهم محله‌ی وحیدیه است.

قیمت

قیمت زمین در این محله در دوران قدیم بسیار پایین بود و مردم می‌توانستند به راحتی در این محله زمینی را خریداری کرده و آن را به خانه‌ی ویلایی ، یا آپارتمان تبدیل کنند. شهرداری تهران در این محله ، امکانات شهرنشینی و رفاهی بسیار عالی را احداث و تاسیس کرده تا عموم شهروندان بتوانند از این محله نهایت رضایت را داشته باشند. قیمت واحد آپارتمانی در محله وحیدیه چندان گران نیست قیمت واحدهای آپارتمانی در محله‌ی وحیدیه متناسب با واقع شدن در خیابان یا کوچه مشخص می‌شود. امروزه نوسان قیمت‌ها یکی از شرایط عادی شده که متاسفانه حتی مردم هم به آن عادت کرده‌اند ولی در صورتی که شما با برنامه ریزی حرکت کرده باشید در این صورت می‌توانید به راحتی واحد آپارتمانی خود را خریداری کنید.

دسترسی

در محله‌ی وحیدیه مترو ، خطوط تاکسی و ایستگاه‌های اتوبوس فراوانی واقع شده است که برای سهولت رفت و آمد ساکنین در نظر گرفته شده است که به چند مورد از ایستگاه‌های اتوبوس این محله اشاره می‌کنیم. ایستگاه اتوبوس سبلان ، نجاری ، مدرسه جهان ، جعفری ، درختی ، میدان تسلیحات ، چهاراره نظام آباد ، حسینی ، اول زرکش و بسیاری از ایستگاه‌های دیگر.

امکانات

در محله‌ی وحیدیه تهران امکانات متعددی برای ساکنین این محله ساخته شده است. مدارس و دبستان‌هایی برای تحصیل دانش‌آموزان ، کتابخانه زرکش ، سرای محله‌ی وحیدیه ، بوستان‌ها و فضاهای سبز مثل بوستان نرگس ، شهید سیستانی ، شهید میرحسینی ، مجموعه‌ی ورزشی شهداء ، مراکز درمانی قدس ، فرهنگیان ، مساجد متعدد نیز در این محله وجود دارد.

طبیعت گردی

شهربازی امیر پارس و سرزمین جادویی ، مجموعه‌ی ورزشی شهیدان صادق زاده ، بوستان بهارستان ، بوستان منوچهری و فدک که فضایی سرسبز و پر از اکسیژن برای قدم زدن و نرمش صبحگاهی برای ساکنین محله‌ی وحیدیه به وجود می‌آورد. از دیگر امکانات این محله می‌توان به زورخانه‌ی وحدت ، مجتمع تجاری صبا ، سیمنا شهر کتاب نپتون ، باشگاه فررهنگی ورزشی شاهین ، تئاتر دماوند ، خانه موزه‌ی دکتر حسن حبیبی. و نیزمرکزخرید تیراژه ، با موزه‌ی مینیاتوری ، برجک تاریخی زندان قصر ، روستای مردوش سلفی ، مجموعه‌ی ورزشی علی ابن ابی طالب. همچنین کافی شاپ‌ها و رستوران‌های فراوان و با کیفیتی در محله‌ی وحیدیه است که با رد شدن از کنار هر رستورانی بوی غذای لذیذش به مشام می‌رسد.

برای مشاهده ی آگهی های اجاره آپارتمان در عباس آباد ، اجاره آپارتمان در حشمتیه ، اجاره آپارتمان در نظام آباد ، اجاره آپارتمان در وحیدیه ، اجاره آپارتمان در خیابان انقلاب ، اجاره آپارتمان در میدان فردوسی ، اجاره آپارتمان در سید خندان ، اجاره آپارتمان در عشرت آباد ، اجاره آپارتمان در بهشتی ، اجاره آپارتمان در بهجت آباد ، اجاره آپارتمان در خیابان مدنی ، اجاره آپارتمان در سبلان شمالی ، اجاره آپارتمان در دروازه شمیران ، اجاره آپارتمان در بهشتی ، اجاره آپارتمان در شریعتی ، اجاره آپارتمان در اسفندیار ، اجاره آپارتمان در استاد حسن بنا ، اجاره آپارتمان در انقلاب ، اجاره آپارتمان در خیابان بخت آزاد ، اجاره آپارتمان در خیابان جمهوری ، اجاره آپارتمان در ارامنه ، اجاره آپارتمان در اجاره دار ، اجاره آپارتمان در هفت تیر ، اجاره آپارتمان در مفتح جنوبی ، اجاره آپارتمان در دروازه دولت به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.