نوبنیاد تهران

نوبنیاد تهران

نوبنیاد تهران

محله نوبنیاد در شمال تهران و منطقه 1 واقع شده است. میدان نوبنیاد تهران در سمت شمالی بزرگراه هایی مانند صدر قرار گرفته. شمال آن با پاسداران و شرق آن با اختیاریه محدود شده است. محله نوبنياد یکی از محلات شمال تهران است که نزدیک به محله پاسداران قرار گرفته است که ساختمان‌های زیبایی دراین محله وجود دارد. در ضمن به محله اختیاریه هم نزدیک است. امکانات و مراکز تجاری زیادی در این منطقه وجود دارد و شما می‌توانید بعد از خرید واحد آپارتمانی ، از امکانات موجود به نحو احسن استفاده کنید.

محله نوبنیاد یکی از محلات بالا شهر تهران است و يكي از بهترين محلات براي زندگي شهري است و شما در اين محله مي‌توانيد به همه امكانات دسترسي داشته باشيد. در كل مي‌توان گفت كه محله لوكسي است و شما در چنين محله اي به طور يقين مي‌توانيد به بسياري از امكانات دسترسي داشته باشيد. وجود ایستگاه های مترو و اتوبوس و تاکسی باعث دسترسی بهتر به این محله خواهد شد و شما می‌توانید در این چنین محله ای به راحتی کلیه نیازهای خوراک ، پوشاک ، آموزشی و رفاهی و تفریحی خود را به بهترین شکل ممکن تامین کنید.

خيابان هاي مهم محله نوبنياد تهران

محله نوبنیاد تهران خیابان‌های مهمی مثل بلوار شهید معصومی ، بزرگراه صدر ، صیاد شیرازی و شهید بابایی ، خیابان هروی ، گلستان ، پاسداران ، اتوبان صدر و زین الدین در این محله قرار دارد.

آب و هوا محله نوبنياد تهران

این محله بسیار خوش آب و هوا است و از آن جایی که شما در منطقه 1 تهران زندگی می کنید و به شمیرانات نزدیک است ، به همین دلیل می‌توان ادعا کرد که شما از بهترین امکانات شهری بهره‌مند خواهید شد. بوستان هایی که در این محله وجود دارد به تصفیه و تلطیف هوای این محله بسیار کمک می کند و شما می توانید در عین این که از آب و هوای بسیار خوبی بهره مند هستید می توانید همزمان کلیه نیازهای تجاری ، رفاهی ، تفریحی و آموزشی و سایر نیازهای خود را به بهترین شکل ممکن برطرف کنید.

قیمت

قیمت واحدهای آپارتمانی در این محله بسیار بالا است و شما در این محله ، واحدهای آپارتمانی با متراژهای بسیار بالا را شاهد هستید و می توانید متناسب با بودجه خود ، واحدی را خریداری کنید که توان مالی آن را دارید. شما می توانید واحدهای آپارتمانی متنوعی را خریداری کنید. البته بسیاری از ملک‌ها توافقی هستند و با توافق طرفین به نتیجه قطعی خواهید رسید.

دسترسی

سرتاسر محله نوبنیاد تهران پر است از ایستگاه‌های مترو ، اتوبوس و ایستگاه‌های تاکسی که رفت و آمد را در این محله آسان‌تر کند. مثل ایستگاه مترو قیطریه ، ایستگاه مترو میرداماد ، پایانه اتوبوسرانی شهید دستواره.

امکانات

در محله نوبنیاد تهران امکانات خیلی زیادی وجود دارد تا ساکنین این محله برای رفع نیاز خود به مشکلی برخورد نکنند و به راحتی به تمام امکانات محله‌ی خود دسترسی داشته باشند. نگارخانه کهن ، خانه فرهنگ ، کتابخانه ، بیمارستان شهید چمران ، کلینیک شبانه روزی حضرت محمد ، بیمارستان نیکان ، داروخانه بیمارستان شهید چمران ، داروخانه نیلسا ، بانک‌های فراوان ، مدارس متنوع و خوب برای دانش‌آموزان ، زمین خاکی فوتبال و مجموعه ورزشی نوبنیاد در محله نوبنیاد قرار گرفته اند.

طبیعت گردی

در محله نوبیناد تهران مکان‌های متعدد و زیبایی وجود دارد که ساکنین و گردشگران برای تفریح می‌توانند به این مکان‌ها بییایند و لذت ببرند. مکان‌هایی مانند کاخ موزه نیاوران ، برج سفید ، موزه فرش رسام‌زاده ، عمارت تاریخی ضرابخانه ، حمام قدیمی ، ضرابخانه بانک مرکزی ، پژوهشکده پولی و بانکی کشور ، مساجد و حسینیه و بوستان‌هایی مثل بوستان نیاوران و بوستان 22 بهمن و بوستان گلزار.

برای مشاهده ی آگهی های قیمت خانه در پاسداران ، قیمت خانه در ونک ، قیمت خانه در بلوار میرداماد ، قیمت خانه در قلهک ، قیمت خانه در دروس ، قیمت خانه در اختیاریه ، قیمت خانه در احتشامیه ، قیمت خانه در سئول ، قیمت خانه در امانیه ، قیمت خانه در مهران ، قیمت خانه در ظفر ، قیمت خانه در دستگردی ، قیمت خانه در پارک وی ، قیمت خانه در نوبنیاد ، قیمت خانه در ولیعصر ، قیمت خانه در شیخ بهایی جنوبی ، قیمت خانه در دولت ، قیمت خانه در بزرگراه شهید همت ، قیمت خانه در شریعتی ، قیمت خانه در بلوار کاوه ، قیمت خانه در بلوار آفریقا ، قیمت خانه در اسفندیار ، قیمت خانه در بهروز ، قیمت خانه در عطار ، قیمت خانه در شهید پایدارفرد ، قیمت خانه در گلستان ، قیمت خانه در بزرگراه شهید زین الدین ، قیمت خانه در هروی ، قیمت خانه در خیابان وارسته ، قیمت خانه در حصاری ، قیمت خانه در کتابخانه ملی ایران به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.