میدان گلها تهران

میدان گلها تهران

دسترسی

محله میدان گلها تهراندارای سیستم حمل نقل خوبی دراقصی نقاط محله می باشد که این خود یک مزیت به حساب می آید. در این قست از مقاله ما قصد داریم به معرفی این نقاط به شما بپردازیم . ایستگاه های اتوبوس موجود در این محله عبارتند از ایستگاه اتوبوس انقلاب (ژاندارمری) ، ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب ، ایستگاه اتوبوس بزرگراه چمرن ، ایستگاه اتوبوبس گیشا سامانه 3 تندرو ، ایستگاه اتوبوبس انقلاب (اسدآیادی) ، ایستگاه اتوبوبس قدس (سامانه تندرو) ، ایستگاه اتوبوبس جنت ، ایستگاه اتوبوبس آبشار (سامانه تندرو) .به غیر از ایستگاه های اتوبوبس متعدد در محله میدان گلها تهران ایستگاه های مترو متعددی هم برای حمل نقل از این محله به محله و مناطق دیگر تهران وجود دارد ، از جمله این ایستگاه ها عبارتند از ایستگاه مترو میدان جهاد ، ایستگاه مترو میدان ولی عصر ، ایستگاه مترو کارگر ، ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس ، ایستگاه مترو بلوار فردوس ، ایستگاه مترو میرزای شیرازی ، ایستگاه مترو سهروردی ، ایستگاه مترو شهید مفتح ، ایستگاه مترو شهدای هفت تیر ، ایستگاه مترو طالقانی ، ایستگاه مترو دروازه دولت ، ایستگاه فردوسی.همانطور که می توانید در لیست بالا مشاهده کنید دسترسی محله میدان گلها تهران به سایر محله ها و مناطق تهران و همچنین بلعکس به واسطه ی سیستم حمل و نقل مترو و اتوئبوس فراوارنکه در این محله موجود می باشد بسیار ساده خواهد بود که این خود یک امتیاز مثبت برای زدگی در این محله محسوب می شود.

امکانات

محله میدان گلها تهران دارای تعداد زیادی مراکز درمانی ، آموزشی و اداری می باشد که ما در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت. در ابتدا از مراکز درمانی موجود د این محله شروع خواهیم کرد که عبارتند از مرکز آموزشی ، پژوهشی درمانی دکتر شریعتی ، مرکز قلب تهران ، بیمارستان امام رضا ، بیمارستان مهر ، مرکز درمانی اسماء ، بیمارستان حضرت فاطمه (س) ، مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تهران (کلینیک کارگر شمالی) ، داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد ، مرکز تحقیقات بهداشت و روان. مراکز آموزشی محله میدان گلها تهران عبارتند از مرکز آموزش های آزاد دانشگاه تهران ، آموزشگاه طراحی دوخت ، موسسه آموزش تخصصی تهران فنون (اف تی سنتر) ، گروه آموزشی امید ، مرکز آموزش دانشگاه علمی کاربردی دانشگاه فرهنگ و هنر واحد 18 ، مرکز آموزشی گام ، مرکز آموزشی صدشو ، آموزشگاه خیام پیشرو در زمینه آموزشهای تخصصی فنی و حرفه ای.
مراکز خرید زیادی در محله میدان گلها تهران موجود می باشد که یکی از لازمه های زنگی می باشد که ما به معرفی آن ها خواهیم پرداخت ، از این مراکز می توان به فروشگاه آقازاده ، مرکز خرید لئون ، پاساژ هنر ، مرکز خرید لاله ، مرکز خرید نصر ، مجتمع تجاری بازارک گیشا ، مرکز خرید فرتاک ، مرکز تجاری ستاره نصر ، فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش اشاره کرد.

طبیعت گردی

محله میدان گلها تهران مکان های زیبا و مناسبی برای استحارحت و تفریح در اختیار شما قرا خواهد تا با با خوانواده خود اوقات فراقت خوبی را در آن ها بگذرانید. از جمله مهمترین و برجسته ترین این مکان ها می توان به تالار وزارت کشور اشاره کرد که هر ساله در آن تعداد زیادی کنسرت و تئاتر برگزار می شود.
موار دیگر عبارتند از مجموعه فرهنگی هنری بهار ، بوستان شفق و میدان فرهنگ که مکان های مناسبی برای بازی کودکان و گذراندن اوقات فرافت شما و خوانواده تان می باشد.

برای مشاهده ی آگهی های اجاره آپارتمان در توانیر ، اجاره آپارتمان در امیرآباد ، اجاره آپارتمان در دبستان ، اجاره آپارتمان در کاج ، اجاره آپارتمان در میدان فردوسی ، اجاره آپارتمان در یوسف آباد ، اجاره آپارتمان در بهشتی ، اجاره آپارتمان در ولیعصر ، اجاره آپارتمان در شیخ بهایی جنوبی ، اجاره آپارتمان در پارک لاله ، اجاره آپارتمان در بهجت آباد ، اجاره آپارتمان در خیابان اسکندری ، اجاره آپارتمان در زرتشت ، اجاره آپارتمان در بزرگراه کردستان ، اجاره آپارتمان در بهشتی ، اجاره آپارتمان در بزرگراه حکیم ، اجاره آپارتمان در بزرگراه شهید همت ، اجاره آپارتمان در خیابان کارگر ، اجاره آپارتمان در شریعتی ، اجاره آپارتمان در بلوار آفریقا ، اجاره آپارتمان در اسفندیار ، اجاره آپارتمان در اسد آبادی ، اجاره آپارتمان در خیابان فتحی شقاقی ، اجاره آپارتمان در زاگرس ، اجاره آپارتمان در لارستان ، اجاره آپارتمان در حافظ ، اجاره آپارتمان در حجاب ، اجاره آپارتمان در میدان گلها ، اجاره آپارتمان در انقلاب ، اجاره آپارتمان در خیابان جمهوری ، اجاره آپارتمان در میدان جهاد ، اجاره آپارتمان در هفت تیر ، اجاره آپارتمان در دریان نو ، اجاره آپارتمان در خیابان ارومیه ، اجاره آپارتمان در مفتح جنوبی ، اجاره آپارتمان در دروازه دولت به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.