مهران تهران

مهران تهران

مهران تهران

محله مهران در شمال به بزرگراه زین الدین ، در جنوب به بزرگراه رسالت ، در غرب به خیابان شریعتی و در شرق به بزرگراه صیاد شیرازی منتهی می شود.محله مهران از محلات خوب تهران است. چون وزارت اطلاعات در این خیابان قرار دارد به همین دلیل امنیت این محله کاملا تضمین شده است. محله مهران تهران ساکت و آرام است و شما می‌توانید از طریق بزرگراه‌های مختلفی به این محله دسترسی داشته باشید. خیابان این محله بسیار باریک و درختکاری شده است و البته شما نمی‌توانید به راحتی عکس و فیلم تهیه کنید و ممنوعیت قانونی و نظامی وجود دارد. شما از بزرگراه‌ها و اتوبان‌های مختلفی می‌توانید به این محله دسترسی داشته باشید. ادارات و سازمان‌های دولتی متعددی در این محله وجود دارد و می‌توان گفت که یکی از بهترین محلات برای انجام امور اداری دولتی محسوب می‌شود. بازار میوه و تره بار ارغوان یکی از امکانات محله مهران است.

خیابان‌های مهم محله مهران تهران

می‌توانید از بزرگراه‌های متعددی به محله مهران دسترسی داشته باشید. خیابان‌هایی مثل ، بلوار ابوذر ، بلوار آیت الله کاشانی ، بلوار فردوس شرقی ، بلوار مرزداران ، بزرگراه جلال آل احمد ، بزرگراه اشرفی اصفهانی ، خیابان خواجه عبدالله انصاری ، خیابان شریعتی و خیابان پاسداران.

شرایط زندگی محله مهران تهران

شرایط زندگی در محله مهران بخاطر واقع بودن در منطقه 5 تهران در بهترین شرایط است. شما در این محله به بوستان‌های متعددی دسترسی دارید. می‌توان ادعا کرد که یکی از بهترین محلات تهران است. در محله مهران ، شما به مراکز ورزشی متعددی دسترسی دارید. از آن جایی که این محله به عنوان قطب فرهنگی شناخته می‌شود ، به همین دلیل انواع و اقسام مراکز فرهنگی و سینماهای متعددی وجود دارد. شما در این محله به بهترین امکانات شهرنشینی دسترسی دارید و می‌توانید از آن ها استفاده کنید. مثلا بیمارستان پیامبران یکی از شناخته شده ترین امکانات محله مهران است.

آب و هوا محله مهران تهران

این محله بسیار خوش آب و هوا است. در این محله انواع و اقسام بوستان‌های متعددی وجود دارد و به دلیل نزدیکی به محلات بالایی تهران ، آب و هوای این محله خیلی عالی است و همزمان با شروع فصل زمستان ، مردم این محله ، بیش‌تر احساس سرما خواهند کرد. از آلودگی هوای تهران در این محله خبری نیست. هر چقدر که واحد آپارتمانی شما در خیابان‌های بالاتری قرار داشته باشد به همان اندازه آب و هوای لذت بخش‌تری را تجربه خواهید کرد. آب و هوا در شب‌های فصل زمستان بسیار سرد بوده و روزها نیز آب و هوا بسیار عالی است.

قیمت

قیمت خرید خانه در محله مهران بسیار بالا است و شما لازم است که نقدینگی بسیار بالایی داشته باشید. شما می‌توانید در این محله ، املاک تجاری را هم خریداری کنید. البته قیمت واحدهای تجاری در مقایسه با مسکونی بسیار بالا است. از آن جایی که شما در این محله به بسیاری از امکانات دسترسی دارید به همین دلیل منطقی است که قیمت خرید خانه در محله مهران ، بسیار بالا باشد.

دسترسی

در محله مهران تهران وجود بزرگراه‌ها و ایستگاه‌های اتوبوس و مترو باعث شده اند که رفت و آمد در این محله برای ساکنین راحت‌تر شود. از جمله خیابان‌ها و بزرگراه‌ها و ایستگاه‌های مترو و اتوبوسی که در محله مهران وجود دارد ، می‌توان به این موارد زیر اشاره کرد. اتوبان نیاوران ، بزرگراه شهید صیاد شیرازی ، اتوبان شهید زین الدین ، بزرگراه رسالت ، خیابان شریعتی ، خیابان پاسداران ، اتوبان همت ، خیابان خواجه عبدالله انصاری ، ایستگاه مترو خواجه عبدالله انصاری ، ایستگاه مترو شهید زین الدین.

امکانات

در محله مهران تهران امکانات بسیار زیادی وجود دارد که از جمله آن می‌توان به این موارد زیر اشاره کرد. از جمله وزارت اطلاعات ، میدان میوه و تره بار خواجه عبدالله انصاری ، مسجد الزهراء ، مسجد جامع آل یاسین ، مسجد امام رضا ، بیمارستان رسالت ، بیمارستان قمر بنی هاشم ، بوستان مهران ، بوستان رسالت ، بوستان تربیت ، بوستان زنبق ، بوستان عسل ، بوستان میلاد ، بوستان نیلوفر ، بوستان زرین نعل ، مدرسه امام علی ، حسینیه مالک اشتر ، دبستان هوشمند دخترانه هیربد ، مدرسه متوسطه محمد قهاری ، مدرسه زنده یاد یحیی زاده ، دبستان ستارگان زمین ، خانه فرهنگ میثاق ، دانشکده علمی کاربردی واحد 3 ، آموزشگاه موسیقی عشاق ،کتابخانه علامه جعفری ، فروشگاه زنجیره افق کوروش ، مرکز خرید جانبو ، داروخانه دکتر رحمتی ، داروخانه شبانه روزی دکتر قنبرزاده ، داروخانه دکتر خرسند ، داروخانه هومان رحیمی ، ساختمان پزشکان ، بیمارستان پیامبران ، درمانگاه فاطمه الزهراء ، شهرداری منطقه 5 تهران ، دفتر پیشخوان دولت ، بانک ملت ، بانک شهر ،بانک کشاورزی ، بانک ملی ، بانک مسکن ، بانک سامان و دادسرای ناحیه 5 صادقیه.

طبیعت گردی

از اماکن دیدنی محله مهران تهران می‌توان به این موارد اشاره کرد. پردیس سینمایی زندگی ، پردیس سینمایی کوروش ، تالار فرهنگیان منطقه 5 ، بوستان طبیعت ، بوستان میلاد ، بوستان میعاد ، بوستان نور ، بوستان پارسا ، استخر و سونای قصر نشاط ، مجموعه ورزشی و استخر موج خورشید و باشگاه بنیامین.

برای مشاهده ی آگهی های خرید خانه در پاسداران ، خرید خانه در ونک ، خرید خانه در بلوار میرداماد ، خرید خانه در قلهک ، خرید خانه در دروس ، خرید خانه در اختیاریه ، خرید خانه در احتشامیه ، خرید خانه در سئول ، خرید خانه در امانیه ، خرید خانه در مهران ، خرید خانه در ظفر ، خرید خانه در دستگردی ، خرید خانه در پارک وی ، خرید خانه در نوبنیاد ، خرید خانه در ولیعصر ، خرید خانه در شیخ بهایی جنوبی ، خرید خانه در دولت ، خرید خانه در بزرگراه شهید همت ، خرید خانه در شریعتی ، خرید خانه در بلوار کاوه ، خرید خانه در بلوار آفریقا ، خرید خانه در اسفندیار ، خرید خانه در بهروز ، خرید خانه در عطار ، خرید خانه در شهید پایدارفرد ، خرید خانه در گلستان ، خرید خانه در بزرگراه شهید زین الدین ، خرید خانه در هروی ، خرید خانه در خیابان وارسته ، خرید خانه در حصاری ، خرید خانه در کتابخانه ملی ایران به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.