محله چیذر تهران

محله چیذر تهران

محله چیذر تهران

محدوده محله چیذر شامل خیابان فرمانیه و محله دزاشیب در شمال ، بزرگراه صدر و محله قیطریه در جنوب ، رستم آباد در شرق و حکمت در غرب می‌باشد.محله چیذر تهران در منطقه یک تهران قرار دارد. چیذر یکی از محله های قدیمی و با اصالت تهران است. چیذر در قدیم شیزر نام داشت و در دامنه تپه ای با همین نام واقع شده بود. بخشی کوچکی از محله چیذر با توجه به معابر کم عرض و بافت قدیمی جزء مناطق بومی همچنان هستند اما عمده پهنه این محله به کلی نوسازی شده و معابر پهن شده و بافت جدید و ساختمان های لوکس جایگزین آن ها گردیده است.از باغهای معروف این ده باغ شعاع‌السلطنه است که سه دانگ آن از آن صارم‌الدوله بوده‌است. این باغ استخر قابل توجهی نیز داشته‌است. محلات اطراف چیذر شامل دزاشیب در شمال ، قیطریه درجنوب ، رستم‌آباد در شرق و حکمت در غرب است.

قیمت

محله چیذر جزو مناطق شمالی و لاکچری تهران به شمار می رود. به همین جهت قیمت خانه ها در این منطقه بالاست. اگر قصد خرید خانه در چیذر تهران را دارید باید از قبل پی انداز مناسبی تهیه کنید.

دسترسی

نزدیک ترین ایستگاه های مترو به چیذر ایستگاه های نوبنیاد و قیطریه هستند. که بوسیله اتوبوس و تاکسی می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. این سیستم حمل و نقل عمومی در کنار بزرگراه صدر دسترسی مناسبی را برای این منطقه به وجود آورده است.

امکانات

مدارس و مراکز آموزشی منطقه چیذر : مدرسه دولتی دخترانه ابوطالب(دولتی) ، مدرسه متوسطه دوره اول پسرانه رسالت(دولتی) ، مدرسه متوسطه دوره اول دخترانه فاطمه بنت اسد(دولتی) ، مدرسه متوسطه دوره اول پسرانه صراط(غیر دولتی) ، مدرسه متوسطه دوره اول پسرانه رشد(غیر دولتی) مراکز ورزشی محله چیذر تهران : سالن ورزشی شکوه مراکز درمانی و بیمارستان های منطقه چیذر : مرکز خدمات و جامع سلامت چیذر ، بیمارستان رفیده ، درمانگاه چیذر ، درمانگاه ندا مساجد و مکان های مذهبی چیذر : امام زاده اسماعیل بن زکریا ، مسجد قائم بانک ها و ادرات محله چیذر تهران : بانک ملی ، بانک مسکن ، بانک دی ، بانک مهر اقتصاد ، بانک سپه ، بانک اینده

طبیعت گردی

مراکز خریدچیذر تهران : مجتمع تجاری چیذر ، مرکز خرید سانا بوستان های منطقه چیذر : بوستان پگاه ، بوستان شب تاب

برای مشاهده ی آگهی های اجاره آپارتمان در سوهانک ، اجاره آپارتمان در ولنجک ، اجاره آپارتمان در قیطریه ، اجاره آپارتمان در نیاوران ، اجاره آپارتمان در دارآباد ، اجاره آپارتمان در الهیه ، اجاره آپارتمان در تجریش ، اجاره آپارتمان در محمودیه ، اجاره آپارتمان در سه راه اقدسیه ، اجاره آپارتمان در آجودانیه ، اجاره آپارتمان در مینی سیتی ، اجاره آپارتمان در بام تهران ، اجاره آپارتمان در اوین ، اجاره آپارتمان در زعفرانیه ، اجاره آپارتمان در فرمانیه ، اجاره آپارتمان در اراج ، اجاره آپارتمان در ازگل ، اجاره آپارتمان در چیذر ، اجاره آپارتمان در جعفرآباد ، اجاره آپارتمان در دزاشیب ، اجاره آپارتمان در کاشانک ، اجاره آپارتمان در حکمت ، اجاره آپارتمان در جماران ، اجاره آپارتمان در حصار بوعلی ، اجاره آپارتمان در رستم آباد ، اجاره آپارتمان در شهرک شهید چمران ، اجاره آپارتمان در امانیه ، اجاره آپارتمان در کامرانیه ، اجاره آپارتمان در جماران ، اجاره آپارتمان در باغ فردوس ، اجاره آپارتمان در پارک وی ، اجاره آپارتمان در صاحبقرانیه ، اجاره آپارتمان در ولیعصر ، اجاره آپارتمان در بلوار گلها ، اجاره آپارتمان در دارآباد ، اجاره آپارتمان در بلوار نیروی هوایی ، اجاره آپارتمان در فلاحی ، اجاره آپارتمان در گلاب دره ، اجاره آپارتمان در رستم آباد ، اجاره آپارتمان در بزرگراه بابایی ، اجاره آپارتمان در بلوار شاهد ، اجاره آپارتمان در بلوار بسیج ، اجاره آپارتمان در نخل ، اجاره آپارتمان در آبادان ، اجاره آپارتمان در بلوار اوشان ، اجاره آپارتمان در بلوار نیروی زمینی ، اجاره آپارتمان در نارنجستان ، اجاره آپارتمان در موحد دانش ، اجاره آپارتمان در شریعتی ، اجاره آپارتمان در پیراسته ، اجاره آپارتمان در بلوار کاوه ، اجاره آپارتمان در با هنر ، اجاره آپارتمان در عمار ، اجاره آپارتمان در بلوار آفریقا ، اجاره آپارتمان در اسفندیار ، اجاره آپارتمان در میدان قدس ، اجاره آپارتمان در صابونیان ، اجاره آپارتمان در باغ فردوس ، اجاره آپارتمان در استانبول ، اجاره آپارتمان در شهرک البرز ، اجاره آپارتمان در بلوار اوشان به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.