محله شهرک شهید چمران تهران

محله شهرک شهید چمران تهران

محله شهرک شهید چمران تهران

شهرک چمران تهران بین محله های اراج و رستم آباد قرار دارد. در شمال شهرک چمران خیابان نارنجستان هفتم و در جنوب آن بزرگراه صدر قرار دارد.شهرک شهید چمران تهران در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. شهرک شهید چمران در شمال تهران واقع شده است و از طریق خیابان شهید لنگری به دو نیمه شرقی و غربی تقسیم می شود.

قیمت

باتوجه به قرارگیری شهرک شهید چمران در شمال تهران و امتیاز های مثبت این شهرک به لحاظ دسترسی و امکانات ، متوسط قیمتی در این شهرک نسبت به مناطق متوسط تهران بالاتر است.

دسترسی

شهرک شهید چمران دسترسی بسیار مناسبی به سایر نقاط تهران دارد. ایستگاه مترو نوبنیاد جنب شهرک واقع شده است. خطوط اتوبوسرانی شامل خط ۱۰۶ پایانه لاله به پایانه شهید افشار (پارک وی) ، خط ۲۱۴ پایانه شهید دستواره به پایانه افق (حکیمیه) ، خط ۲۱۵ سوهانک به سه راه ضرابخانه و خط ۲۲۵ پایانه شهید دستواره به پایانه تجریش به اهالی این منطقه خدمت رسانی می کنند.

امکانات

به لحاظ امکانات رفاهی نیز شهرک شهید چمران وضعیت نسبتا مناسبی دارد. وجود مدارس در مقاطع مختلف ، فروشگاه ها و مراکز خرید متعدد به علاوه رستوران ها و کافی شاپ ها همه باعث شده اند وضعیت امکانات رفاهی در شهرک چمران مناسب باشد و اهالی این شهرک کمبود زیادی احساس نکنند.

برای مشاهده ی آگهی های خرید خانه در پاسداران ، خرید خانه در ونک ، خرید خانه در بلوار میرداماد ، خرید خانه در قلهک ، خرید خانه در دروس ، خرید خانه در اختیاریه ، خرید خانه در احتشامیه ، خرید خانه در سئول ، خرید خانه در امانیه ، خرید خانه در مهران ، خرید خانه در ظفر ، خرید خانه در دستگردی ، خرید خانه در پارک وی ، خرید خانه در نوبنیاد ، خرید خانه در ولیعصر ، خرید خانه در شیخ بهایی جنوبی ، خرید خانه در دولت ، خرید خانه در بزرگراه شهید همت ، خرید خانه در شریعتی ، خرید خانه در بلوار کاوه ، خرید خانه در بلوار آفریقا ، خرید خانه در اسفندیار ، خرید خانه در بهروز ، خرید خانه در عطار ، خرید خانه در شهید پایدارفرد ، خرید خانه در گلستان ، خرید خانه در بزرگراه شهید زین الدین ، خرید خانه در هروی ، خرید خانه در خیابان وارسته ، خرید خانه در حصاری ، خرید خانه در کتابخانه ملی ایران به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.