محله حصار بوعلی تهران

محله حصار بوعلی تهران

محله حصار بوعلی تهران

حصار بوعلی از شرق به اقدسیه ، ازغرب به دزاشیب ، از شمال به نیاوران و از جنوب به رستم‌آباد محدود شده است.محله حصار‌بوعلی تهران در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. حصار بوعلی محله‌ای قدیمی در شمال تهران است که در گذشته قنات های بسیاری داشته است. معروف ترین قنات آن ، قنات ملک آباد بوده که در خیابان شهید باهنر قرار داشته است و البته امروزه دیگر کارایی ندارد. البته برخی قنات ها مانند قنات میرزاعلی در شرق حصار بوعلی همچنان فعال هستند. حصار بوعلی از شرق به اقدسیه ، ازغرب به دزاشیب ، از شمال به نیاوران و از جنوب به رستم‌آباد محدود شده است.

قیمت

حصار بوعلی یکی از محله های اصیل و باکلاس تهران به شمار می رود. قیمت خانه ها در این منطقه نسبت به محلات مرکز و جنوب شهر بالاتر است. آپارتمان های نوساز به صورت روز افزون در حصار بوعلی ساخته می شوند. معمولا این آپارتمان ها بسیار شیک هستند و با بروزترین متریال موجود در دنیا ساخته می شوند که قیمت های بسیار بالایی هم دارند.

دسترسی

نزدیک ترین ایستگاه مترو به حصار بوعلی ، ایستگاه نوبنیاد است که از طریق تاکسی و اتوبوس قابل دسترسی است. در خیابان های پاسداران و فرمانیه خطوط اتوبوسرانی برای خدمت به ساکنین محله وجود دارند. وضعیت حصار بوعلی از نظر دسترسی برای خودروهای شخصی نیز خوب است. از طریق بلوارهای کامرانیه و پاسداران می توانید به بزرگراه صدر دسترسی داشته باشید که از طریق این بزرگراه نیز می توان به شاهراه های اصلی تهران دسترسی داشت.

امکانات

مدارس و مراکز آموزشی منطقه حصاربوعلی : ابتدایی دخترانه مدرسه مهر و تابان (غیر دولتی) ، متوسط دوره اول پسرانه انصار (دولتی) ، ابتدایی پسرانه انصار القائم (غیر دولتی) ، ابتدایی پسرانه شاه آبادی ، ابتدایی دخترانه جبلی(غیر دولتی) ، متوسط دوره دوم دخترانه فراست (نمونه دولتی) ، متوسط دوره اول دخترانه تقوا (غیر دولتی) ، متوسط دوره دوم دخترانه صابرین (شاهد) ، متوسط دوره اول دخترانه صابرین (شاهد) ، متوسط دوره دوم دخترانه فرمانیه(غیر دولتی) ، ابتدایی دخترانه شوکا ، متوسط دوره دوم پسرانه انصار قائم (غیر دولتی) ، ابتدایی پسرانه ایرانیان (غیر دولتی) ، ابتدایی دخترانه فرهنگ نو مراکز ورزشی محله حصاربوعلی : مجموعه ورزشی حصار بوعلی مراکز درمانی محدوده حصاربوعلی : درمانگاه خیریه حصاربوعلی مساجد و مراکز دینی حصاربوعلی تهران : مسجد جامع حصاربوعلی

طبیعت گردی

بوستان های محله حصاربوعلی : بوستان امام علی ، بوستان شکوفه مجتمع تجاری حصاربوعلی تهران : مجتمع تجاری بام برند سنتر ، مجتمع تجاری اطلس مال ، پاساژ نارون مکان های دیدنی حصاربوعلی: تکیه حصار بوعلی یکی از آثار تاریخی با نقاشی ها و معماری بسیار زیباست که در این منطقه واقع شده است. فرهنگسرای نیاوران با معماری بسیار زیبا و منحصر به فردش نیز در محله حصار بوعلی واقع شده است.

برای مشاهده ی آگهی های قیمت خانه در شهرک غرب ، قیمت خانه در سعادت آباد ، قیمت خانه در ونک ، قیمت خانه در اوین ، قیمت خانه در درکه ، قیمت خانه در نصر ، قیمت خانه در گیشا ، قیمت خانه در صادقیه ، قیمت خانه در شهرآرا ، قیمت خانه در ستارخان ، قیمت خانه در کوی فراز ، قیمت خانه در فرحزاد ، قیمت خانه در طرشت ، قیمت خانه در بلوار ایوانک ، قیمت خانه در سلسبيل ، قیمت خانه در پردیسان ، قیمت خانه در تیموری ، قیمت خانه در شادمهر ، قیمت خانه در بلوار فرحزادی ، قیمت خانه در بهبودی ، قیمت خانه در بلوار پاکنژاد ، قیمت خانه در بلوار آیت الله کاشانی ، قیمت خانه در اشرفی اصفهانی ، قیمت خانه در بلوار سیمون بولیوار ، قیمت خانه در خیابان اسکندری ، قیمت خانه در بلوار آیت الله کاشانی ، قیمت خانه در بزرگراه حکیم ، قیمت خانه در بزرگراه جناح ، قیمت خانه در بزرگراه شهید همت ، قیمت خانه در شهدای شرکت برق ، قیمت خانه در بلوار پیام ، قیمت خانه در بلوار شقایق ، قیمت خانه در بزرگراه یادگار امام ، قیمت خانه در سرو شرقی ، قیمت خانه در سرو غربی ، قیمت خانه در کوهستان ، قیمت خانه در فلاح زاده ، قیمت خانه در لاله ، قیمت خانه در جانبازان ، قیمت خانه در بلوار سازمان آب ، قیمت خانه در گلاب ، قیمت خانه در صالحی ، قیمت خانه در اکبری ، قیمت خانه در خیابان آذربایجان ، قیمت خانه در خیابان جمهوری ، قیمت خانه در خيابان ناهيد ، قیمت خانه در دریان نو ، قیمت خانه در خیابان ارومیه ، قیمت خانه در سپهر ، قیمت خانه در کوهستان به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.