محله جعفرآباد تهران

محله جعفرآباد تهران

محله جعفرآباد تهران

محدوده محله جعفر آباد شامل امام زاده قاسم در شمال ، محله تجریش در جنوب ، محله زعفرانیه در غرب و خیابان باهنر در شرق می شود.محله جعفرآباد تهران در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. جعفرآباد یکی از محله های قدیمی منطقه شمیران است که امروزه اصلی ترین خیابان آن به خیابان شهید جعفری تغییر نام داده است. جعفرآباد در گذشته ها مملو از باغ ها و درختان بوده است که در انتهای آن می توانستید چشم اندازی از کوه ها را ببینید اما امروزه با رشد بی رویه ساخت و ساز دیگر تقریبا اثری از آن باغ ها و درختان نمانده است. البته دیگر تقریبا نام و نشانی از جعفرآباد باقی نمانده است اما اهالی این منطقه همچنان از نام جعفرآباد استفاده می کنند. این محله از جنوب به محله تجریش و از غرب به محله زعفرانیه محدود شده است.

قیمت

جعفرآباد با قرار گرفتن در شمال تهران و آب و هوایی به نسبت خنک به محله ای پرطرفدار برای تهرانی ها تبدیل شده است. ساخت و سازها نیز به این موضوع دامن زده اند و رشد قیمتی زیادی را در جعفرآباد شاهد بوده ایم. قیمت خانه ها در جعفرآباد به نسبت بالاست.

دسترسی

خیابان اصلی جعفرآباد یعنی خیابان شهید جعفری به میدان تجریش منتهی می شود که همین مسئله باعث دسترسی مناسب به بقیه نقاط تهران می شود. به لحاظ وسایل نقلیه عمومی ، مترو تجریش و خط بی آر تی تجریش برای خدمت رسانی به اهالی وجود دارند. برای دسترسی خودروهای شخصی نیز از طریق میدان تجریش می توانند به خیابان ولی عصر و بلوار های شهید باهنر و شریعتی دسترسی داشته باشند. گرچه قرار گرفتن محله جعفرآباد در شمال شهر تهران به خودی خود موجب دور شدن این محله از مرکز و جنوب شهر تهران شده است.

امکانات

مدارس و مراکز آموزشی منطقه جعفر آباد : موسسه زبان کیش ، متوسطه دوره دوم پسرانه شهید مطهری (دولتی) ، متوسط دوره دوم دخترانه شوق پرواز (غیر دولتی) ، متوسط دوره اول دخترانه شهید بسمی(دولتی) مراکز درمانی محدوده جعفرآباد : بیمارستان شهدای تجریش بانک ها و ادارات دولتی جعفرآباد تهران :اداره ثبت اسناد و املاک ، سفارت اتریش

طبیعت گردی

مجتمع تجاری جعفرآباد تهران : مجتمع تجاری تندیس بوستان های محله جعفرآباد تهران : باغ دربند

برای مشاهده ی آگهی های قیمت خانه در سوهانک ، قیمت خانه در ولنجک ، قیمت خانه در قیطریه ، قیمت خانه در نیاوران ، قیمت خانه در دارآباد ، قیمت خانه در الهیه ، قیمت خانه در تجریش ، قیمت خانه در محمودیه ، قیمت خانه در سه راه اقدسیه ، قیمت خانه در آجودانیه ، قیمت خانه در مینی سیتی ، قیمت خانه در بام تهران ، قیمت خانه در اوین ، قیمت خانه در زعفرانیه ، قیمت خانه در فرمانیه ، قیمت خانه در اراج ، قیمت خانه در ازگل ، قیمت خانه در چیذر ، قیمت خانه در جعفرآباد ، قیمت خانه در دزاشیب ، قیمت خانه در کاشانک ، قیمت خانه در حکمت ، قیمت خانه در جماران ، قیمت خانه در حصاربوعلی ، قیمت خانه در رستم آباد ، قیمت خانه در شهرک شهید چمران ، قیمت خانه در امانیه ، قیمت خانه در کامرانیه ، قیمت خانه در جماران ، قیمت خانه در باغ فردوس ، قیمت خانه در پارک وی ، قیمت خانه در صاحبقرانیه ، قیمت خانه در ولیعصر ، قیمت خانه در بلوار گلها ، قیمت خانه در دارآباد ، قیمت خانه در بلوار نیروی هوایی ، قیمت خانه در فلاحی ، قیمت خانه در گلاب دره ، قیمت خانه در رستم آباد ، قیمت خانه در بزرگراه بابایی ، قیمت خانه در بلوار شاهد ، قیمت خانه در بلوار بسیج ، قیمت خانه در نخل ، قیمت خانه در آبادان ، قیمت خانه در بلوار اوشان ، قیمت خانه در بلوار نیروی زمینی ، قیمت خانه در نارنجستان ، قیمت خانه در موحد دانش ، قیمت خانه در شریعتی ، قیمت خانه در پیراسته ، قیمت خانه در بلوار کاوه ، قیمت خانه در با هنر ، قیمت خانه در عمار ، قیمت خانه در بلوار آفریقا ، قیمت خانه در اسفندیار ، قیمت خانه در میدان قدس ، قیمت خانه در صابونیان ، قیمت خانه در باغ فردوس ، قیمت خانه در استانبول ، قیمت خانه در شهرک البرز ، قیمت خانه در بلوار اوشان به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.