محله امانیه تهران

محله امانیه تهران

محله امانیه تهران

محله امانیه در منطقه3 شهرداری تهران قرار دارد. این محله در دوره پهلوی اول به نام دکتر امان پور نام گذاری شد و امروزه نیز به همین نام شناخته می‌شود. از خیابان‌های این منطقه می‌توان به خیابان کمبوجیه، خیابان طاهر، خیابان گلستان، خیابان امانپور و… اشاره کرد. برای مشاهده آگهی های خرید خانه در امانیه ، خرید آپارتمان در امانیه تهران و همچنین دریافت قیمت خانه در امانیه و دریافت قیمت آپارتمان در امانیه تهران به بخش آگهی های وب سایت مراجعه فرمایید.

دسترسی

محله امانیه از نظر دسترسی به تاکسی و اتوبوس شرایط خوبی دارد. برای رفتن به سایر نقاط تهران کافی است خود را به خیابان ولیعصر برسانید تا بتوانیداز اتوبوس ها و تاکسی های این منطقه استفاده کنید. در صورتی که قصد استفاده از مترو را داشته باشید باید به ایستگاه مترو میر داماد و قلهک که در نزدیکی امانیه قرار دارند بروید.اگر اتومبیل شخصی دارید برای سفر به سایر نقاط تهران می‌توانید از بزرگراه مدرس استفاده کنید.

امکانات

مدارس و مراکز علمی محله امانیه : مدرسه شهدای هسته ای مراکز ورزشی محله امانیه : باشگاه ورزشی گلستان آفریقا مساجد محله امانیه : مسجد الزهرا بانک ها و مراکز دولتی منطقه امانیه تهران : سفارت ایتالیا ، مرکز آموزش کارکنان شهید بهشتی ، بانک ملی ، بانک آینده

طبیعت گردی

مراکز تجاری منطقه امانیه : مرکز خرید جام جم ، پاساژ ولی عصر ، مرکز خرید الهیه

برای مشاهده ی آگهی های قیمت آپارتمان در تهرانپارس ، قیمت آپارتمان در پاسداران ، قیمت آپارتمان در نارمک ، قیمت آپارتمان در دروس ، قیمت آپارتمان در ساقدوش ، قیمت آپارتمان در اختیاریه ، قیمت آپارتمان در احتشامیه ، قیمت آپارتمان در شمس آباد ، قیمت آپارتمان در حکیمیه ، قیمت آپارتمان در استخر ، قیمت آپارتمان در مهران ، قیمت آپارتمان در سید خندان ، قیمت آپارتمان در نوبنیاد ، قیمت آپارتمان در اوقاف ، قیمت آپارتمان در سراج ، قیمت آپارتمان در خیابان فرجام ، قیمت آپارتمان در لویزان ، قیمت آپارتمان در صاحب الزمان ، قیمت آپارتمان در دولت ، قیمت آپارتمان در نارمک ، قیمت آپارتمان در بزرگراه بابایی ، قیمت آپارتمان در بلوار نیروی زمینی ، قیمت آپارتمان در شریعتی ، قیمت آپارتمان در وفامنش ، قیمت آپارتمان در شهید پایدارفرد ، قیمت آپارتمان در گلستان ، قیمت آپارتمان در استاد حسن بنا ، قیمت آپارتمان در بزرگراه شهید زین الدین ، قیمت آپارتمان در وارباز ، قیمت آپارتمان در بلوار دلاوران ، قیمت آپارتمان در تکاوران ، قیمت آپارتمان در مطهری ، قیمت آپارتمان در تیر انداز ، قیمت آپارتمان در واثقی ، قیمت آپارتمان در جاده تلو ، قیمت آپارتمان در جاده دماوند ، قیمت آپارتمان در هروی ، قیمت آپارتمان در شهرک شریفی به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.