محله ازگل تهران

محله ازگل تهران

محله ازگل تهران

محدوده محله ازگل به وسیله بزرگراه ارتش در شمال ، بزرگراه شهید بابایی در جنوب ، بزرگراه امام علی در غرب و بلوار نیروی زمینی در شرق می شود. محله ازگل در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. ازگل در شمال شرقی تهران واقع است که به دلیل مجاورت با رشته کوه البرز دارای آب و هوای مناسبی است اما زمستان سردی را نسبت به سایر نقاط پایتخت دارد. شهرک شهیدمحلاتی و محله اراج و سوهانک هم در نزدیکی ازگل قرار دارند. از خیابان‌های اصلی محله ازگل می توان به خیابان نیروی زمینی ، خیابان نوبهار ، گلستان و… اشاره کرد.

قیمت

قیمت خانه ها در ازگل به نسبت مرکز و جنوب تهران بالاتر است. دلیل آن هم قرارگیری محله ازگل در شمال تهران است. البته نسبت به محله های اعیان نشین تهران قیمت مناسب تری دارد که دلیل آن احتمالا برخی نقاط ضعف منطقه است.

دسترسی

نزدیک ترین ایستگاه مترو به محله ازگل ایستگاه شهید محلاتی متعلق به خط 3مترو تهران است. خطوط اتوبوسرانی در چند مسیر به مردم این منطقه خدمت رسانی می کنند. وجود این وسایل نقلیه عمومی و بزرگراه های ارتش ، امام علی و شهید بابایی دسترسی مناسبی را برای مردم محله ازگل به سایر مناطق تهران ایجاد کرده است.

امکانات

مدارس و مراکز آموزشی منطقه ازگل : دانشگاه سما ازگل ،ابتدایی دخترانه تقوی نیا ، متوسط دوره دوم دخترانه تقوی نیا مراکز ورزشی محله ازگل : سالن ورزشی پوریای ولی مساجد ازگل :مسجد جامع ازگل ،حوزه علمیه امام خمینی ، مسجد امام رضا بانک ها و ادارات دولتی ازگل تهران : بانک کشاورزی

طبیعت گردی

بوستان های محله ازگل : پارک ازگل ، بوستان غرب ازگل ، پارک لویزان 3 مجتمع های تجاری ازگل تهران : مجتمع تجاری تندیس ، بازار میوه و تره بار

برای مشاهده ی آگهی های خرید خانه در سوهانک ، خرید خانه در ولنجک ، خرید خانه در قیطریه ، خرید خانه در نیاوران ، خرید خانه در دارآباد ، خرید خانه در الهیه ، خرید خانه در تجریش ، خرید خانه در محمودیه ، خرید خانه در سه راه اقدسیه ، خرید خانه در آجودانیه ، خرید خانه در مینی سیتی ، خرید خانه در بام تهران ، خرید خانه در اوین ، خرید خانه در زعفرانیه ، خرید خانه در فرمانیه ، خرید خانه در اراج ، خرید خانه در ازگل ، خرید خانه در چیذر ، خرید خانه در جعفرآباد ، خرید خانه در دزاشیب ، خرید خانه در کاشانک ، خرید خانه در حکمت ، خرید خانه در جماران ، خرید خانه در حصاربوعلی ، خرید خانه در رستم آباد ، خرید خانه در شهرک شهید چمران ، خرید خانه در امانیه ، خرید خانه در کامرانیه ، خرید خانه در جماران ، خرید خانه در باغ فردوس ، خرید خانه در پارک وی ، خرید خانه در صاحبقرانیه ، خرید خانه در ولیعصر ، خرید خانه در بلوار گلها ، خرید خانه در دارآباد ، خرید خانه در بلوار نیروی هوایی ، خرید خانه در فلاحی ، خرید خانه در گلاب دره ، خرید خانه در رستم آباد ، خرید خانه در بزرگراه بابایی ، خرید خانه در بلوار شاهد ، خرید خانه در بلوار بسیج ، خرید خانه در نخل ، خرید خانه در آبادان ، خرید خانه در بلوار اوشان ، خرید خانه در بلوار نیروی زمینی ، خرید خانه در نارنجستان ، خرید خانه در موحد دانش ، خرید خانه در شریعتی ، خرید خانه در پیراسته ، خرید خانه در بلوار کاوه ، خرید خانه در با هنر ، خرید خانه در عمار ، خرید خانه در بلوار آفریقا ، خرید خانه در اسفندیار ، خرید خانه در میدان قدس ، خرید خانه در صابونیان ، خرید خانه در باغ فردوس ، خرید خانه در استانبول ، خرید خانه در شهرک البرز ، خرید خانه در بلوار اوشان به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.