سلسبيل تهران

سلسبيل تهران

خیابان اسکندری تهران

محله اسکندری تهران یکی از محلات منطقه 11 تهران و در مرکز شهر تهران واقع شده است. این محله از تهران از سمت شمال به خیابان آذربایجان و اسکندری جنوبی ، از سمت شرق به خیابان کمالی و امام خمینی ، از سما جنوب با خیابان کمیل و از سمت غرب به بزرگراه نواب ، تونل توحید ، خیابان نواب و خیابان هاشمی منتهی می شود. همچنین محله اسکندری تهران با محله های میدان حر ، سلسبیل شمالی ، بریانک ، سلسبیل جنوبی ، مخصوص ، سلامت و جمهوری در مجاورت است.

قیمت

محله اسکندری تهران از محله های با قیمت مناسب در تهران برای خرید ملک (خرید خانه ویلایی در تهران و خرید آپارتمان در تهران) و زندگی است. قیمت ملک در این محله به ترتیب از بیشترین قیمت به کمترین قیمت در بازه ی 20 میلیون تومان تا 40 میلیون تومان است. (این بازه قیمتی در زمان قرار دادن این مقاله است و ممکن است در زمان مطالعه ی شما این بازه ی قیمتی متفاوت باشد و تغییر کرده باشد.)

دسترسی

محله اسکندری تهران همانطور که در ابتدا هم به آن اشاره کردیم از سمت شمال به خیابان آذربایجان و اسکندری جنوبی ، از سمت شرق به خیابان کمالی و امام خمینی ، از سمت جنوب با خیابان کمیل و از سمت غرب به بزرگراه نواب ، تونل توحید ، خیابان نواب و خیابان هاشمی منتهی می شود.نزدیک ترین ایستگاه های اتوبوس موجود در محله اسکندری تهران عبارتند از ایستگاه اتوبوس کمیل ، ایستگاه اتوبوس کمیل (شمال به جنوب) سامانه 4 تندرو ، ایستگاه اتوبوبس امام خمینی و ایستگاه اتوبوبس صفدری است. مترو سرویس حمل و نقل بسیار خوب و مقرون به صرفه و راحت می باشد که وجود آن در هر محله ای می تواند در حمل نقل شما به محله زندگی و بلعکس را برای شما ساده کند. محله اسکندری تهران هم مانند دیگر محلات از این سرویس حمل و نقل بهره مند است ، از جمله این ایستگاه های اتوبوس می توان به ایستگاه مترو کمیل ، ایستگاه مترو میدان حر ، ایستگاه مترو سلسبیل شمالی و ایستگاه مترو رودکی اشاره کرد.

امکانات

از جمله امکاناتی که باید در یک مکان وجود داشته باشد که زندگی را برای ما در آنجا ساده تر کند وجود مراکز درمانی ، مراکز خرید ، مراکز آموزشی و مراکز تفریحی است. حال در این قسمت به معرفی این مراکز در محله اسکندری تهران از منطقه 11 خواهیم پرداخت.
مراکز درمانی موجود در محلخه اسکندری تهران و یا اطرف و در نزدیکی آن عبارتند از درمانگاه حضرت ولیعصر سپاه ، بیمارستان لقمان حکیم ، بیمارستان روانپزشکی روزبه و بیمارستان ولیعصر می باشد. مراکز آموزشی موجود در این محله از تهران عبارت است از مرکز آموزشی پمپ ایران.
مراکز خرید متعددی در محله اسکندری تهران موجود می باشد برخی از آن ها عبارتند از پاساژ آیدین ، مرکز خرید صبا ، مجتمع تجاری خلیج فارس ، مجتمع تجاری افرا ، مجتمع تجاری نگین ، مجتمع تجاری کیش ، مجتمع تجاری شاهین ، متمع تجاری بانو ، پاساژ کاوه ، مرکز خرید گردون ، البته توجه داشته باشید که برخی از این مراکز در اطراف و نزدیکی محله اسکندری تهران واقع شده اند و دسترسی به آن ها بسیار ساده است و به همین دلیل است که ما نام آن ها را برای شما در اینجا آورده ایم. در پایان برای مراکز خرید طبق تمامی محلات فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ، فروشگاه زنچیره ای رفاه و فروشگاه زنجیره ای اتکا هم در این محله از تهران موجود می باشد.

طبیعت گردی

بوستان خبرنگار یکی از مراکزی است که در نزدیکی محله اسکندری تهران موجود می باشد شما به همراه خانواده خود می توانید اوقات فراغت خود را در آنجا بگذرانید. پارک علمشاهی ، بوستان دامپزشک ، بوستان کمالی ، بوستان سعدی ، بوستان حقیقت ، رستوران بی بی ، رستوران سلمان فارسی از دیگر مراکزی است که شما می توانید به تنهایی و یا به همراه خانواده در آن ها وقت بگذرانید و خستگی به در کنید.

برای مشاهده ی آگهی های قیمت آپارتمان در پاسداران ، قیمت آپارتمان در ونک ، قیمت آپارتمان در بلوار میرداماد ، قیمت آپارتمان در قلهک ، قیمت آپارتمان در دروس ، قیمت آپارتمان در اختیاریه ، قیمت آپارتمان در احتشامیه ، قیمت آپارتمان در سئول ، قیمت آپارتمان در امانیه ، قیمت آپارتمان در مهران ، قیمت آپارتمان در ظفر ، قیمت آپارتمان در دستگردی ، قیمت آپارتمان در پارک وی ، قیمت آپارتمان در نوبنیاد ، قیمت آپارتمان در ولیعصر ، قیمت آپارتمان در شیخ بهایی جنوبی ، قیمت آپارتمان در دولت ، قیمت آپارتمان در بزرگراه شهید همت ، قیمت آپارتمان در شریعتی ، قیمت آپارتمان در بلوار کاوه ، قیمت آپارتمان در بلوار آفریقا ، قیمت آپارتمان در اسفندیار ، قیمت آپارتمان در بهروز ، قیمت آپارتمان در عطار ، قیمت آپارتمان در شهید پایدارفرد ، قیمت آپارتمان در گلستان ، قیمت آپارتمان در بزرگراه شهید زین الدین ، قیمت آپارتمان در هروی ، قیمت آپارتمان در خیابان وارسته ، قیمت آپارتمان در حصاری ، قیمت آپارتمان در کتابخانه ملی ایران به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.