ساقدوش تهران

ساقدوش تهران

ساقدوش تهران

محدوده محله ساقدوش تهران شامل خیابان گلستان 5ام در شمال ، بزرگراه زین الدین در جنوب ، بزرگراه صیاد شیرازی در غرب و بلوار پناهی نیا و امیرنیا در شرق می شود.خیابان ساقدوش تهران در منطقه 4 شهرداری تهران قرار دارد. برخی به آن ، خیابان ساقدوش پاسداران نیز می گویند ، شاید علت اصلی آن است که پاسداران معروف ترین خیابان این منطقه است. خیابان های بوستان ، گلستان ، جعفری ، توحیدی ، بنی فاطمه ، شاهین ، گلگون ، یاس ، وحدت و فرید برخی از کوچه ها و خیابان های این منطقه اند.

قیمت

قرارگیری محله ساقدوش در شمال تهران باعث شده تا متوسط قیمت خانه ها در این منطقه به نسبت بالا باشد.

دسترسی

به لحاظ دسترسی به سایر نقاط تهران ، محله ساقدوش وضعیت به نسبت خوبی دارد. خیابان ساقدوش در جنوب به بزرگراه های زین الدین و صیاد شیرازی متصل می شود که برای تردد خودرو شخصی بسیار عالی است. ایستگاه های هروی و زین الدین نزدیک ترین ایستگاه های مترو به محله ساقدوش تهران هستند.

امکانات

نزدیک ترین پارک منطقه پارک هروی است که در میدان هروی قرار دارد. دانشگاه آزاد واحد تهران شمال نیز در خیابان ساقدوش تهران قرار دارد. بازار میوه و تره بار هروی ، بازاری مناسب برای خرید تره بار اهالی محله ساقدوش است. مجتمع تجاری هروی سنتر و مجتمع های تجاری مایسا و گلستان از جمله مهم ترین مراکز تجاری و خرید در ساقدوش هستند.

برای مشاهده ی آگهی های اجاره آپارتمان در تهرانپارس ، اجاره آپارتمان در پاسداران ، اجاره آپارتمان در نارمک ، اجاره آپارتمان در دروس ، اجاره آپارتمان در ساقدوش ، اجاره آپارتمان در اختیاریه ، اجاره آپارتمان در احتشامیه ، اجاره آپارتمان در شمس آباد ، اجاره آپارتمان در حکیمیه ، اجاره آپارتمان در استخر ، اجاره آپارتمان در مهران ، اجاره آپارتمان در سید خندان ، اجاره آپارتمان در نوبنیاد ، اجاره آپارتمان در اوقاف ، اجاره آپارتمان در سراج ، اجاره آپارتمان در خیابان فرجام ، اجاره آپارتمان در لویزان ، اجاره آپارتمان در صاحب الزمان ، اجاره آپارتمان در دولت ، اجاره آپارتمان در نارمک ، اجاره آپارتمان در بزرگراه بابایی ، اجاره آپارتمان در بلوار نیروی زمینی ، اجاره آپارتمان در شریعتی ، اجاره آپارتمان در وفامنش ، اجاره آپارتمان در شهید پایدارفرد ، اجاره آپارتمان در گلستان ، اجاره آپارتمان در استاد حسن بنا ، اجاره آپارتمان در بزرگراه شهید زین الدین ، اجاره آپارتمان در وارباز ، اجاره آپارتمان در بلوار دلاوران ، اجاره آپارتمان در تکاوران ، اجاره آپارتمان در مطهری ، اجاره آپارتمان در تیر انداز ، اجاره آپارتمان در واثقی ، اجاره آپارتمان در جاده تلو ، اجاره آپارتمان در جاده دماوند ، اجاره آپارتمان در هروی ، اجاره آپارتمان در شهرک شریفی به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.