سئول تهران

سئول تهران

سئول تهران

شهرک سئول در شمال و شرق با خیابان سئول محدود شده است. در غرب و جنوب شهرک سئول نیز بزرگراه های چمران و هاشمی رفسنجانی قرار دارند.شهرک سئول در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. در سال 1354 طی بازدید غلامرضا نیک پی شهردار وقت تهران ، از سئول در راستای همکاری میان ایران و کره جنوبی دو خیابان بزرگ در این دو پایتخت نهاده شد. به این صورت که خیابانی در تهران به نام سئول و خیابانی در پایتخت کره جنوبی به نام تهران نام گذاری شد. در سال 2003 نیز به مناسبت چهلمین سالگرد اتحاد دوستی دو کشور پارک سئول در محله سئول افتتاح شد.خیابان سئول به بزرگی 3 کیلومتر در شمال تهران و در این منطقه قرار گرفته است. از خیابان های این محل می‌توان به خیابان صابری ، خیابان کولیوند ، خیابان دانشور شرقی و… اشاره کرد. از محله های همسایه سئول میتوان به محله سعادت آباد و محله اوین اشاره کرد.

دسترسی

شهرک سئول به دلیل مجاورت با بزرگراه چمران ، بزرگراه نیایش و بزرگراه کردستان دسترسی خوبی را برای رفتن به سایر نقاط تهران فراهم کرده است.

برای مشاهده ی آگهی های خرید آپارتمان در پاسداران ، خرید آپارتمان در ونک ، خرید آپارتمان در بلوار میرداماد ، خرید آپارتمان در قلهک ، خرید آپارتمان در دروس ، خرید آپارتمان در اختیاریه ، خرید آپارتمان در احتشامیه ، خرید آپارتمان در سئول ، خرید آپارتمان در امانیه ، خرید آپارتمان در مهران ، خرید آپارتمان در ظفر ، خرید آپارتمان در دستگردی ، خرید آپارتمان در پارک وی ، خرید آپارتمان در نوبنیاد ، خرید آپارتمان در ولیعصر ، خرید آپارتمان در شیخ بهایی جنوبی ، خرید آپارتمان در دولت ، خرید آپارتمان در بزرگراه شهید همت ، خرید آپارتمان در شریعتی ، خرید آپارتمان در بلوار کاوه ، خرید آپارتمان در بلوار آفریقا ، خرید آپارتمان در اسفندیار ، خرید آپارتمان در بهروز ، خرید آپارتمان در عطار ، خرید آپارتمان در شهید پایدارفرد ، خرید آپارتمان در گلستان ، خرید آپارتمان در بزرگراه شهید زین الدین ، خرید آپارتمان در هروی ، خرید آپارتمان در خیابان وارسته ، خرید آپارتمان در حصاری ، خرید آپارتمان در کتابخانه ملی ایران به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.