دبستان تهران

دبستان تهران

دبستان تهران

محله دبستان از شمال به بزرگراه رسالت ، از جنوب به خیابان قدوسی ، از غرب به به خیابان شریعتی و از شرق به بزرگراه صیاد شیرازی می رسد. محله دبستان ، شرایط زندگی بسیار عالی دارد و شما می‌توانید در این محله به راحتی كلیه نیازهای خودتان را برطرف نمایید. از آن جایی كه این محله ، حالت جزیره ای دارد به همین دلیل می‌توانید مطمئن باشید كه از نظر آلودگی هوا ، مطمئن بوده و چندان آلوده نیست.شما می‌توانید جهت تناسب اندام و ورزش به چندین باشگاه ورزشی رفته و اندام متناسبی داشته باشید.

آب و هوا محله دبستان تهران

آب و هوای محله دبستان بسیار عالی است و می‌توان گفت كه شما از بهترین شرایط آب و هوایی استفاده می‌كنید. بوستان‌های متعدد این محله به خوش آب و هوا بودن محله بسیار كمك كرده است. از آن جایی که این محله ، محدود و چندان گسترش نیافته به همین دلیل می‌توان گفت که آب و هوای آن هم در کل خوب بوده و شما می‌توانید واحد آپارتمانی خود را با بهترین شرایط خریداری کنید.

خیابان‌های مهم محله دبستان تهران

از خیابان‌های محله دبستان می‌توان به سهروردی شمالی ، خیابان شریعتی ، خیابان قدوسی ، خیابان پاکروان ، خیابان جلفا و خیابان ارسباران اشاره کرد. جاذبه‌های گردشگری این محله بسیار زیاد است و شما می‌توانید به عنوان تور لیدر شركت جهانگردی كه با آن كار می‌كنید ، محله خود را به هم‌وطنان و توریست‌هایی كه دوست دارند از محله شما دیدن کنند ، بشناسانید.

این محله بیش تر در تملک ارگان و نهادهای نظامی دولتی است و از آن جایی که در این محله مدارس و دبستان‌های بسیاری زیادی وجود دارد به همین دلیل به نام محله دبستان معروف شده است. از آن جایی که از این محله به بزرگراه شهید صیاد شیرازی و خیابان شریعتی دسترسی مستقیمی وجود ندارد به همین دلیل موجب شده که به صورت جزیره‌ای شکل بگیرد.
البته در این محله ، مراكز تجاری متعددی چندان دیده نمی‌شود و شما فقط می‌توانید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیازمندی‌های خود را خریداری كنید. البته در این محله ، ساختمان‌های نوساز کمتر دیده می‌شود. البته اکثر ساکنان این محله نیز قدیمی بوده و به همین دلیل است که ساختمان های نوسازی در این محله معامله نمی‌شود.

دسترسی

تردد به محله دبستان بسیار راحت و آسان است. برای دسترسی راحت به امکانات محله دبستان تهران ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی وجود دارند که در بزرگراه‌ها و اتوبان‌های این محله در رفت وآمد هستند. مثل اتوبان رسالت ، بزرگراه‌هایی مثل بزرگراه همت ، حقانی ، صیاد شیرازی در محله دبستان تهران قرار دارند.

امکانات

در محله دبستان امکاناتی برای ساکنین این محله در نظر گرفته شده است که به چند مورد از آن اشاره می‌کنیم. مراکز درمانی و داروخانه‌های فراوان مثل درمانگاه شبانه روزی پردیس ، مرکز پزشکی هسته ای سید خندان ، درمانگاه شبانه روزی دکتر حقیقت فر ، ساختمان پزشکان سینا ، داروخانه شبانه روزی دکتر حقیقت فر ، داروخانه خندان ، داروخانه آزادگان. ساختمان مرکزی شرکت ارتباطات زیرساخت ، موسسه فرهنگی ارسباران ، فرهنگسرای ارسباران ، باشگاه ورزشی شهید صیاد شیرازی ، باشگاه شارمین ، باشگاه ورزشی شرکت نفت ، موزه رضا عباسی. کافی‌شاپ‌های متعددی نیز در محله دبستان وجود دارد که برای توقف و استراحتی در طول مسیر خیابان‌های این محل ، لحظه‌ای از قهوه‌های خوشبوی کافی‌شاپ‌هایش لذت برد.

طبیعت گردی

پل سلطنتی احمد شاه ، پل ابریشم ، پاد ، حرف و برف ، بوستان شهروند ، بوستان اندیشه ، باشگاه‌ها و استخر روباز ، مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو ، برجک تاریخی زندان قصر ، مقبره الشهدای سازمان جغرافیایی ، باغ موزه قصر در محله دبستان تهران قرار دارد.

برای مشاهده ی آگهی های خرید خانه در توانیر ، خرید خانه در امیرآباد ، خرید خانه در دبستان ، خرید خانه در کاج ، خرید خانه در میدان فردوسی ، خرید خانه در یوسف آباد ، خرید خانه در بهشتی ، خرید خانه در ولیعصر ، خرید خانه در شیخ بهایی جنوبی ، خرید خانه در پارک لاله ، خرید خانه در بهجت آباد ، خرید خانه در خیابان اسکندری ، خرید خانه در زرتشت ، خرید خانه در بزرگراه کردستان ، خرید خانه در بهشتی ، خرید خانه در بزرگراه حکیم ، خرید خانه در بزرگراه شهید همت ، خرید خانه در خیابان کارگر ، خرید خانه در شریعتی ، خرید خانه در بلوار آفریقا ، خرید خانه در اسفندیار ، خرید خانه در اسد آبادی ، خرید خانه در خیابان فتحی شقاقی ، خرید خانه در زاگرس ، خرید خانه در لارستان ، خرید خانه در حافظ ، خرید خانه در حجاب ، خرید خانه در میدان گلها ، خرید خانه در انقلاب ، خرید خانه در خیابان جمهوری ، خرید خانه در میدان جهاد ، خرید خانه در هفت تیر ، خرید خانه در دریان نو ، خرید خانه در خیابان ارومیه ، خرید خانه در مفتح جنوبی ، خرید خانه در دروازه دولت به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.