خیابان انقلاب تهران

خیابان انقلاب تهران

خیابان انقلاب تهران

خیابان انقلاب از میدان انقلاب در غرب آغاز می‌شود و تا میدان امام حسین در شرق امتداد می‌یابد. محدوده محله انقلاب نیز شامل خیابان انقلاب در شمال ، خیابان جمهوری در جنوب ، خیابان کارگر جنوبی در غرب و خیابان ولیعصر در شرق می‌شود.محله‌ی انقلاب از محلات قدیمی تهران است ، که در منطقه‌ی 11 تهران قرار دارد ، از معروف‌ترین خیابان‌هایی است که هر شهروند تهرانی به طور یقین در آن محل حضور داشته است.
دانشگاه تهران که از معروف‌ترین دانشگاه‌هایی است که تمام دانش آموزان فارغ التحصیل دوست دارند که تحصیلات عالیه خود را در این دانشگاه سپری کنند ، در محله‌ی انقلاب تهران واقع شده است. وقتی اسم این خیابان را می‌شنویم و یاد کتابفروشی‌ها و کافه‌هایش می‌افتیم ، احساسات عجیب و قشنگی درونمان زنده می‌شود.

تاریخچه‌ی محله‌ی انقلاب تهران

همانطور که گفتیم ، محله‌ی خیابان انقلاب یکی از خیابان‌های قدیمی تهران است که در دوران انقلاب اسلامی ، یکی از خیابان‌های تاثیرگذار بوده است. حادثه میدان ژاله تهران در نزدیکی‌های این محله رخ داده است. جدا از رویدادهای سیاسی و نظامی ، می‌توانیم بگوییم که محله خیابان انقلاب از آن جایی که در مرکز شهر است ، پر از امکاناتی است که تمام ساکنین این محل به امکانات موجود در آن می‌توانند دسترسی داشته باشند. محله‌ی خیابان انقلاب در دوران بعد از انقلاب و طی سال‌های اخیر مرکز توجه بوده است ولی با این وجود می‌توانیم بگوییم خرید واحد آپارتمانی شما در این محله ، خوب است و می‌توان آپارتمان‌هایی با قیمت‌های مناسب پیدا کرد چون محله ای پرطرفدار است نیز می‌توان به راحتی مسکن خود را به فروش بذارید. در صورتی که واحد آپارتمانی خود را در شرایطی به فروش رساندید بازهم در شرایط آن لحظه در معامله ملک برد کرده اید.

خیابان‌های مهم محله‌ی انقلاب تهران

میدان انقلاب ، خیابان آزادی ، خیابان حافظ ، خیابان ولی عصر ، خیابان کارگر

شرایط زندگی محله خیابان انقلاب تهران

محله خیابان انقلاب در مرکز شهر است و شما در صورتی که دوست دارید در این محله واحد آپارتمانی را خریداری کنید می‌توانید از کلیه امکانات موجود در این محله استفاده کنید. بسیاری از دانشجویان این خیابان را دوست دارند و محله ای آشنا برای کلیه دانشجویان ایرانی و دانشجویان بین المللی خارجی است که در دانشگاه تهران تحصیل می‌کنند. شرایط زندگی در این محله بسیار عالی است و شما می‌توانید در تمام اوقات شبانه روز از این امکانات استفاده کنید.

قیمت

قیمت خرید خانه در محله خیابان انقلاب سر به فلک می‌زند. البته به امکانات موجود واحد آپارتمانی و خیابانی بستگی دارد که شما در آن جا واحد آپارتمانی خود را خریداری می‌کنید. البته واحدهای آپارتمانی در متراژهای کوچک در این محله هم وجود دارد.

دسترسی

همانطور که در نوشته‌های بالا گفته شد ، رفت و آمد و راحتی دسترسی این محله به هرچیزی با خیابان‌هایی مثل خیابان آزادی ، حافظ ، ولی عصر و خیابان کارگر امکان پذیر می‌شود که شما می‌توانید در مدت چند ساعت به مقصد خود برسید. همچنین اگر به فکر کم شدن آلودگی هوا هستید و تمایلتون به استفاده از وسایل نقلیه‌ عمومی بیشتر است ، ایستگاه‌های مترو و اتوبوس فراوانی وجود دارد .ایستگاه‌های مترو مثل ، مترو انقلاب ، معین ، دانشگاه شریف ، فردوسی .

امکانات

در محله‌ی خیابان انقلاب تهران ، همه گونه امکاناتی وجود دارد و ساکنان این محله می‌توانند از همه امکانات موجود در این محله استفاده کنند. شما در صورتی که در این محله ، واحد آپارتمانی را خریداری کنید می‌توانید از کلیه امکانات موجود در محله استفاده کنید. امکاناتی مانند دانشگاه تهران ، هتل انقلاب ، هتل اسپیناس ، هتل آرامیس ، هتل کوثر.

طبیعت گردی

در این محله مکان‌های دیدنی بسیاری وجود دارد مثل خانه صادق هدایت ، سینماهای خیابان انقلاب ،کافه شاپ رو به رو ، کیک فروشی استیو ورتا ، بستنی شاد ، کافه گودو ، قنادی فرانسه ، رستوران حاج محسن ، کافه لمیز ، هات داگ خوران ولیعصر و تئاتر شهر

برای مشاهده ی آگهی های قیمت آپارتمان در عباس آباد ، قیمت آپارتمان در حشمتیه ، قیمت آپارتمان در نظام آباد ، قیمت آپارتمان در وحیدیه ، قیمت آپارتمان در خیابان انقلاب ، قیمت آپارتمان در میدان فردوسی ، قیمت آپارتمان در سید خندان ، قیمت آپارتمان در عشرت آباد ، قیمت آپارتمان در بهشتی ، قیمت آپارتمان در بهجت آباد ، قیمت آپارتمان در خیابان مدنی ، قیمت آپارتمان در سبلان شمالی ، قیمت آپارتمان در دروازه شمیران ، قیمت آپارتمان در بهشتی ، قیمت آپارتمان در شریعتی ، قیمت آپارتمان در اسفندیار ، قیمت آپارتمان در استاد حسن بنا ، قیمت آپارتمان در انقلاب ، قیمت آپارتمان در خیابان بخت آزاد ، قیمت آپارتمان در خیابان جمهوری ، قیمت آپارتمان در ارامنه ، قیمت آپارتمان در قیمت دار ، قیمت آپارتمان در هفت تیر ، قیمت آپارتمان در مفتح جنوبی ، قیمت آپارتمان در دروازه دولت به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.