حشمتیه تهران

حشمتیه تهران

حشمتیه تهران

حشمتیه در شرق تهران قرار دارد و از آن جایی كه در حشمتیه ، آپارتمان‌های بسیار زیادی ساخته شده ، محله‌ای بسیار شلوغ است. وسعت محله تقریبا 153 مترمربع است. عباس آباد ، عشرت آباد و اندیشه از محلات مشهور این محله است. شما می‌توانید از طریق بزرگراه رسالت ، خیابان‌های مجیدیه ، سبلان ، دماوند ، انقلاب ، بزرگراه مدرس و خیابان مفتح به این محله دسترسی داشته باشید.محله حشمتیه در شرق و در منطقه‌ی 7 تهران قرار دارد و با بسیاری از مناطق تهران هم مرز و همسایه است.
شما می‌توانید از طریق خیابان‌های متعددی به این محله دسترسی داشته باشید. در این محله سفارت‌خانه‌‌های متعددی وجود دارد و به همین دلیل ، یکی از مناطق مهم تهران است که اکثر مردم به این محله تردد می‌کنند.
وجود ایستگاه‌های متعدد مترو باعث شده که مردم بتوانند به راحتی به این منطقه و محله تردد کنند. از آن جایی كه درمحله‌ی حشمتیه تعداد ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها بسیار زیاد بوده به همین دلیل بسیار شلوغ و پر رفت و آمد است و امكانات بسیار زیادی در این محله تاسیس شده تا شما بتوانید به بهترین شكل ممكن نیازهای خود را برطرف كنید.

آب و هوا محله حشمتیه تهران

آب و هوا در این محله بسیار عالی است و شما زمانی که واحد آپارتمانی را در این محله خریداری کردید می‌توانید از این آب و هوای خوب بهره‌مند شوید. البته متناسب با مکان و محلی که واحد آپارتمانی شما در آن جا قرار دارد ، آب و هوا محلی نیز ممکن است متغیر باشد.

دسترسی

در محله حشمتیه تهران ایستگاه‌های مترو و اتوبوس زیادی وجود دارد که می‌توانید حتی در صورت نداشتن وسیله‌ی نقلیه و برای الودگی کمتر هوا از این وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید. ایستگاه‌های مترویی مثل سهروردی ، مفتح ، مصلی امام خمینی ، مدنی ، قدوسی ، بهشتی ، سبلان ، امام حسین. و همچنین می‌توان در خیابان‌های مفتح ، دماوند ، انقلاب ، مجیدیه و بزرگراه‌های رسالت و مدرس ، در سرتاسر محله حشمتیه رفت و آمد کرد. محله حشمتیه در مرکز شهر قرار دارد و با بسیاری از مناطق تهران هم مرز و همسایه است.

امکانات

شرایط زندگی در این محله بسیار عالی است و شما زمانی که واحد آپارتمانی خود را خریداری کردید ، می‌توانید به بسیاری از امکانات دسترسی داشته باشید. در این محله ، سینماهای متعددی وجود دارد و شما می‌توانید فیلم مورد علاقتون رو ببینید. محله‌ی حشمتیه برای تمام قشر جامعه اعم از کودک و خردسال تا افراد مسن بسیار مناسب است. به همین دلیل امکاناتی در حشمتیه قرار گرفته که ساکنین به راحتی بتوانند برای رفع نیازهای خود از مراکز خرید ، مجموعه‌های آموزشی ، گیم نت ، مراکز درمانی ، سینماها ، فرهنگسرا و مدارس حشمتیه تهران استفاده کنند. در کل می‌توان گفت که امکانات بسیار عالی در این منطقه تاسیس شده و شما متناسب با نیازمندی‌های خودتان از آن‌ها استفاده کنید.

طبیعت گردی

در محله‌ی حشمتیه مکان‌های دیدنی‌ای نیز وجود دارد که ساکنین یا گردشگران برای تفریح و گذران وقت می‌توانند از این اماکن جذاب بازدید کنند. از جمله این اماکن می‌توان به عمارت کلاه فرنگی عشرت آباد ، باغ موزه مینیاتور ، موزه رضا عباسی ، منزل مفیدی ، آسیاب ولی ، خانه ملک الشعرای بهار ، باغ موزه قصر ، شهربازی سرپوشیده امیرپارس و برجک تاریخی زندان قصر اشاره کرد.

برای مشاهده ی آگهی های اجاره خانه در عباس آباد ، اجاره خانه در حشمتیه ، اجاره خانه در نظام آباد ، اجاره خانه در وحیدیه ، اجاره خانه در خیابان انقلاب ، اجاره خانه در میدان فردوسی ، اجاره خانه در سید خندان ، اجاره خانه در عشرت آباد ، اجاره خانه در بهشتی ، اجاره خانه در بهجت آباد ، اجاره خانه در خیابان مدنی ، اجاره خانه در سبلان شمالی ، اجاره خانه در دروازه شمیران ، اجاره خانه در بهشتی ، اجاره خانه در شریعتی ، اجاره خانه در اسفندیار ، اجاره خانه در استاد حسن بنا ، اجاره خانه در انقلاب ، اجاره خانه در خیابان بخت آزاد ، اجاره خانه در خیابان جمهوری ، اجاره خانه در ارامنه ، اجاره خانه در اجاره دار ، اجاره خانه در هفت تیر ، اجاره خانه در مفتح جنوبی ، اجاره خانه در دروازه دولت به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.