بهجت آباد تهران

بهجت آباد تهران

بهجت آباد تهران

خیابان‌های مهم محلۀ بهجت آباد خیابان بسیار زیادی در این محله وجود دارد که باعث دسترسی هر چه بیش تر به این محله شده است.

  • خیابان عضدی
  • خیابان میرزای شیرازی
  • خیابان مطهری
  • خیابان سربداران
  • خیابان کریم خان
  • خیابان ولی عصر
  • خیابان لارستان
  • خیابان زرتشت
  • خیابان حافظ
  • خیابان نجات اللهی

محلۀ بهجت آباد در مرکز شهر و در منطقۀ 6 تهران قرار دارد و در واقع یک منطقۀ مثلثی شکل است که بین بلوار مطهری ، بلوار کریم خان ، بلوار ولی عصر و بلوار میرزای شیرازی قرار دارد.

آشنایی با محله بهجت آباد

این محله در مرکز شهر قرار دارد و در واقع یکی از محلات شلوغ و پرتردد شهر است. 30% از این محله مسکونی است و اکثر ساختمان های اداری و تجاری در آن واقع شده‌اند. البته در این محله انواع و اقسام ساختمان‌های مسکونی و غیر مسکونی هم دیده می‌شود و به همین دلیل می‌توان گفت از سایر محلات تهران هم به این محله تردد وجود دارد و تعداد جمعیت در روز نسبت به شب بسیار بیش‌تر است.

شرایط زندگی در محله بهجت آباد

از آن جایی که در این محله امکانات و انواع و اقسام مراکز دولتی و غیردولتی وجود دارد. به همین دلیل می‌توان گفت که زندگی در این محله خیلی راحت است و شما بعد از این که واحد آپارتمانی را خریداری کردید ، می‌توانید از کلیه امکانات موجود در محله استفاده کنید.

آب و هوا محله بهجت آباد

از آن جایی که در این محله انواع و اقسام بوستان‌ها وجود دارد. بنابراین می‌توان ادعا کرد که آب و هوای محله بسیار پاک و تمیز است و ساکنان این محله همیشه به هوایی سرشار از اکسیژن دسترسی دارند. شما با توجه به این قضیه می‌توانید بدون هیچ تردید و تاملی در این محله ، واحد آپارتمانی خود را خریداری کنید.
محلۀ بهجت آباد یکی از محلاتی است که در مرکز شهر قرار دارد و خیابان‌های بسیار مهمی در این محله وجود دارد که خیلی هم معروف هستند. بوستان‌های این محله در ایجاد هوای پاک محله تاثیر به سزایی دارند و مراکز اداری و غیر اداری هم باعث تردد سایر شهروندان در طی روز به این محله می‌شود.

قیمت

امروزه اکثر قیمت های مسکن ، شناور و توافقی است ولی در برخی از موارد می توان به قیمت قطعی ملک پی برد. اکثر ساختمان های این محله قدیمی بوده و به همین دلیل می توان چنین استنباط کرد که به طور یقین قیمت پایین تری خواهند داشت. قیمت هر مترمربع واحد آپارتمان در این محله 12 میلیون است که بازهم تا حدی زیاد است. آپارتمان های این محله شیک بوده و امکانات عالی در آن به کار رفته و از آن جایی که در مرکز شهر قرار دارد به همین دلیل می توان گفت که اکثر مالکان برای واحدهایی فروش خود قیمت بالایی را مشخص می کنند.

دسترسی

شما می‌توانید از طریق خیابان‌های کریم خان ، میرزای شیرازی ، استاد مطهری ، ولی عصر ، نجات اللهی ، سربداران و لارستان ، و شهد دکتر عضدی و زرتشت به محلۀ بهجت آباد وارد شوید. از آن جایی که این محله در مرکز شهر است به همین دلیل می‌توان خیلی راحت‌تر به آن دست یافت. آپارتمان‌های محلۀ بهجت آباد بسیار معروف است. در محلۀ بهجت آباد امکانات فوق‌العاده زیادی به کار گرفته شده تا رفاه و راحتی ساکنین محله از هر جهت تامین شده باشد. در این محله دانشگاه آزاد اسلامی هم شعبه‌ای دارد و دانشجویان به این شعبه تردد می‌کنند. ایستگاه‌های مترو محله بهجت آباد ، ایستگاه مترو میدان جهاد ، ایستگاه مترو میدان ولی عصر ، ایستگاه مترو میرزای شیرازی علاوه بر این ایستگاه اتوبوس‌‍‌های تندرو نیز از تجریش تا میدان راه آهن در حال حرکت و تردد هستند. شما با تاکسی نیز می‌توانید از این محله به میدان ولی عصر هم تردد داشته باشید.

امکانات

مهم ترین مراکز خرید محله ، بازارچه محلۀ بهجت آباد ، نمایشگاه کتاب بوستان پزشک ، مرکز تجاری نگین ، فروشگاه زنجیره‌ای قدس مهم‌ترین بوستان‌های محله ، بوستان ابن سینا ، بوستان میرزای شیرازی ، بوستان مریم ، بوستان پزشک ، بوستان ساعی ، بوستان بهجت آباد در این محله دانشگاه آزاد اسلامی هم شعبه‌ای دارد و دانشجویان به این شعبه تردد می‌کنند. ادارات دولتی محله ، مرکز خبرگزاری ایرنا ، بنیاد شهید ، اداره ثبت احوال ، مرکز تلفن شهید رجایی ، شهرداری منطقه ، سازمان آب و فاضلاب

طبیعت گردی

از مهم‌‌ترین اماکن دیدنی بهجت آباد می‌توان به بوستان ساعی اشاره کرد. بوستان ساعی یکی از مهم‌ترین بوستان‌هایی است که طرفداران بسیار زیادی دارد و هر روزه مردم بسیاری از این بوستان دیدن می‌کنند.

برای مشاهده ی آگهی های قیمت خانه در توانیر ، قیمت خانه در امیرآباد ، قیمت خانه در دبستان ، قیمت خانه در کاج ، قیمت خانه در میدان فردوسی ، قیمت خانه در یوسف آباد ، قیمت خانه در بهشتی ، قیمت خانه در ولیعصر ، قیمت خانه در شیخ بهایی جنوبی ، قیمت خانه در پارک لاله ، قیمت خانه در بهجت آباد ، قیمت خانه در خیابان اسکندری ، قیمت خانه در زرتشت ، قیمت خانه در بزرگراه کردستان ، قیمت خانه در بهشتی ، قیمت خانه در بزرگراه حکیم ، قیمت خانه در بزرگراه شهید همت ، قیمت خانه در خیابان کارگر ، قیمت خانه در شریعتی ، قیمت خانه در بلوار آفریقا ، قیمت خانه در اسفندیار ، قیمت خانه در اسد آبادی ، قیمت خانه در خیابان فتحی شقاقی ، قیمت خانه در زاگرس ، قیمت خانه در لارستان ، قیمت خانه در حافظ ، قیمت خانه در حجاب ، قیمت خانه در میدان گلها ، قیمت خانه در انقلاب ، قیمت خانه در خیابان جمهوری ، قیمت خانه در میدان جهاد ، قیمت خانه در هفت تیر ، قیمت خانه در دریان نو ، قیمت خانه در خیابان ارومیه ، قیمت خانه در مفتح جنوبی ، قیمت خانه در دروازه دولت به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.