بهبودی تهران

بهبودی تهران

بهبودی تهران

محله بهبودی در منطقه 2 تهران و در همسایگی محله‌های کارون شمالی، توحید، شهرآرا قرار دارد. این محله در نزدیکی خیابان‌های قصرالدشت و خوش جنوبی قرار گرفته است.وارد خیابان و کوچه‌های فرعی بهبودی که می‌شوید، نمای آجری و خاص، مثل مسیری است که شما را به خاطرات تاریخی می‌برد، محله بهبودی با بافت قدیمی، موقعیت عالی در مرکز تهران و دسترسی مناسب به امکانات شهری محلی ایده‌آل برای خانواده‌ها و افرادی است که به دنبال زندگی در یک محل آرام هستند می‌باشد.
ساختمان‌های تاریخی، معماری قدیمی‌، مغازه‌های سنتی و رستوران‌های محلی زیادی در این محدوده وجود دارد که این منطقه را به محلی بی نظیر برای سکونت تبدیل کرده است.

محله بهبودی تهران:

محله بهبودی تهران از لحاظ معماری بافت بسیار جالب و خاصی دارد. جالب است بدانید معماری ساختمان‌های این محله از زمان شکل گیری تغییری نکرده اند و از حدود ۴۰ سال پیش در خیابان بهبودی خانه‌های مسکونی با متراژهای بزرگ و باغ‌مانند وجود داشت. در این منطقه ساختمان‌های مسکونی با طراحی‌های متنوع و دلفریب مشاهده می‌شود و اغلب دارای فضای سبز با منظره بسیار زیبا هستند.
همچنین در این محله، امکانات عمومی و تجاری کاملی مانند فروشگاه‌ها، سوپرمارکت‌ها، بانک‌ها، داروخانه‌ها، کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌های متنوع و با کیفیت وجود دارد. جالب است بدانید این محله در دهه ۳۰ فقط یک جاده خاکی بود که اطراف آن باغ‌ها و زمین‌های مزروعی قرار داشت. نکته جالب تر در مورد این محله آن است که در دهه 30 کولی‌های بختیاری ساکن محله بهبودی بودند به مرور اوایل دهه ۴۰ شهرداری وقت خیابان بهبودی را آسفالت کرد و کم کم محله بهبودی به شکل امروزی خود درآمد.

رنج قیمت در محله بهبودی تهران:

قيمت در این منطقه از متری 70,000,000 ميليون تومان تا متری 110,000,000 ميليون متغير است. نکته بسيار مهم که بايد به آن توجه کنيد هرچقدر سال ساخت ملک بالاتر باشد به همان نسبت قیمت ملک کاهش پیدا مي‌كند. محله تیموری به طور كلی میانگین قیمت بالایی دارد. براي کسب اطلاعات بيشتر در زمينه خريد آپارتمان و ملک در محله تیموری تهران با مشاوران ما در تماس باشيد.

دسترسی به محله بهبودی تهران:

دسترسی به این محله از طریق اتوبوس‌های تندرو و مترو و خودرو شخصی امکان‌پذیر است. نزدیکترین ایستگاه های اتوبوس به این محدوده ایستگاه مترو شادمان، ایستگاه مترو مدافعان سلامت هستند. ایستگاه اتوبوس نصرت، ایستگاه اتوبوس بهبودی، ایستگاه اتوبوس باقرخان، ایستگاه اتوبوس آزادی از جمله ایستگاه‌های اتوبوسی هستند که در این محله وجود دارد.

امکانات محله بهبودی تهران:

این محله به تمامی امکانات رفاهی از جمله مراکز دولتی، مراکز درمانی و رستوران دسترسی راحتی دارد. در ادامه تمامی امکانات رفاهی که در این منطقه وجود دارد برایتان شرح داده شده است. مراکز دولتي شامل: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند. مراكز درماني شامل: درمانگاه شبانه روزی عمار، درمانگاه شبانه روزی بهگر ومرکز مشاوره کیمیای رهایی هستند.

رستوران و فروشگاه شامل: رستوران زاگرس، کباب سرای طاها، کباب سرای جوجه ترافیک، فست فود شیلا رستوران برادران، کافه رستوران سینار کیش، کبابی صبا، پیتزا شومینه، رستوران نیلوفر، رستوران طلایی، مهربرگر، رستوران سنتی نعمتی، طباخی بهبودی، طباخی نارنج، رستوران مهربانو و فروشگاه افق کوروش هستند. مراکز مذهبی شامل: مسجد امام حسن عسگری (ع)، مسجد حمزه سیدالشهدا (ع)، مسجد امام زمان(عج)، مسجد حضرت ابوالفضل (ع) هستند.

طبیعت گردی و مکان های تفریحی محله بهبودی تهران:

پارک شهیدان باقری زند، بوستان شهدای طوس، بوستان زنجان، پارک آیینه، پارک انقلاب، پارک یاسمن از جمله بوستان‌هایی هستند که امکان طبیعت گردی و استفاده از فضای باز را به شما می‌دهد.

برای مشاهده ی آگهی های قیمت آپارتمان در شهرک غرب ، قیمت آپارتمان در سعادت آباد ، قیمت آپارتمان در ونک ، قیمت آپارتمان در اوین ، قیمت آپارتمان در درکه ، قیمت آپارتمان در نصر ، قیمت آپارتمان در گیشا ، قیمت آپارتمان در صادقیه ، قیمت آپارتمان در شهرآرا ، قیمت آپارتمان در ستارخان ، قیمت آپارتمان در کوی فراز ، قیمت آپارتمان در فرحزاد ، قیمت آپارتمان در طرشت ، قیمت آپارتمان در بلوار ایوانک ، قیمت آپارتمان در سلسبيل ، قیمت آپارتمان در پردیسان ، قیمت آپارتمان در تیموری ، قیمت آپارتمان در شادمهر ، قیمت آپارتمان در بلوار فرحزادی ، قیمت آپارتمان در بهبودی ، قیمت آپارتمان در بلوار پاکنژاد ، قیمت آپارتمان در بلوار آیت الله کاشانی ، قیمت آپارتمان در اشرفی اصفهانی ، قیمت آپارتمان در بلوار سیمون بولیوار ، قیمت آپارتمان در خیابان اسکندری ، قیمت آپارتمان در بلوار آیت الله کاشانی ، قیمت آپارتمان در بزرگراه حکیم ، قیمت آپارتمان در بزرگراه جناح ، قیمت آپارتمان در بزرگراه شهید همت ، قیمت آپارتمان در شهدای شرکت برق ، قیمت آپارتمان در بلوار پیام ، قیمت آپارتمان در بلوار شقایق ، قیمت آپارتمان در بزرگراه یادگار امام ، قیمت آپارتمان در سرو شرقی ، قیمت آپارتمان در سرو غربی ، قیمت آپارتمان در کوهستان ، قیمت آپارتمان در فلاح زاده ، قیمت آپارتمان در لاله ، قیمت آپارتمان در جانبازان ، قیمت آپارتمان در بلوار سازمان آب ، قیمت آپارتمان در گلاب ، قیمت آپارتمان در صالحی ، قیمت آپارتمان در اکبری ، قیمت آپارتمان در خیابان آذربایجان ، قیمت آپارتمان در خیابان جمهوری ، قیمت آپارتمان در خيابان ناهيد ، قیمت آپارتمان در دریان نو ، قیمت آپارتمان در خیابان ارومیه ، قیمت آپارتمان در سپهر ، قیمت آپارتمان در کوهستان به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.