بلوار کوهسار تهران

بلوار کوهسار تهران

بلوار کوهسار تهران

تقریبا در جنوب شرقی کوهسار تهران ، بزرگراه آبشناسان وارد کوهسار می‌شود. در جنوب کوهسار بزرگراه همت قرار دارد که امتداد بلوار همت به سمت غرب به بزرگراه خرازی می‌رسد. کوهسار یکی از بهترین محلات تهران است که بسیار خوش آب و هوا است و در این محله مراکز تفریحی و گردشگری مثل پیست موتورسواری و پاراگلایدر تهران وجود دارد که بخاطر این دو مرکز ، بسیاری از شهروندان تهرانی دوست دارند که در کوهسار ، واحد آپارتمانی را خریداری کنند. کوهسار یکی از محلات تهران بوده که در بالاشهر تهران در بخش غربی آن واقع شده است. در این محله امکانات زندگی بسیار زیادی از طرف شهرداری تهران احداث و تاسیس شده است. محله‌ی کوهسار در دوران قدیم بخشی از روستای کن بوده و امروزه محله کن که بسیار مشهور است در این جا قرار گرفته است. شما در این محله به بزرگراه های تهران دسترسی دارید و مراکز خرید تجاری و اداری بسیار زیادی در این محله دیده می شود.

خیابان‌های کوهسار تهران

در محله‌ی خوش آب و هوای کوهسار خیابان‌های مهمی وجود دارد. مثل خیابان شهید کوهسار ، استخر ، سازمان گوشت ، 35 متری و خیابان بختیاری. اما وجود خانه‌های ویلایی در محله کوهسار موجب نوعی تضاد در سکونت مردم شده است. آشنایی با محله‌ کوهسار تهران کوهسر طی چند سال اخیر رشد و توسعه خوبی داشته و به تازگی شرکت نفت در این محله تاسیس شده است. همچنین وجود دو مجتمع پزشکان و کوثر موجب شده که اعتبار این محله بیش از پیش افزایش یابد.

شرایط زندگی در کوهسار تهران

شهرداری تهران همه گونه امکاناتی را در این محله احداث کرده و شرایط زندگی را در کوهسار به قدری مساعد کرده است تا شهروندان تهرانی بتوانند زندگی راحتی را تجربه کنند. وجود انواع پاساژها و مراکز تجاری به شهروندان تهرانی کمک می‌کند تا بتوانند نیازهای خود را در اسرع وقت بدون هیچ مشکلی برطرف کنند. به خاطر داشتن مکان های تفریحی فراوان گردشگری ، بسیاری از افراد دوست دارند که در این محله ، واحد آپارتمانی را خریداری کنند.

آب و هوا‌ی محله کوهسار تهران

این محله بسیار خوش آب و هوا است و از آن جایی که به ارتفاعات نزدیک است به همین دلیل شما اگر نسبت به خرید واحد آپارتمانی در این محله تمایل داشته باشید ، می‌توانید ملکی را در کوهسار که بهترین هوا و امکانات را دارد اقدام کنید. همانطور که در توضیحات بالا اشاره شد نزدیکی کوهسار به روستای کن خود یکی از عوامل گردشگری این محله به شمار می‌رود و به همین دلیل اکثر شهروندان تهرانی دوست دارند که حداقل یک روز کامل را در این محله و در روستای کن وقت خود را سپری کنند.

دسترسی

در محله ی کوهسار اتوبان‌ها و ایستگاه‌های متروی فراوانی دارد که رفت و آمد را در کوهسار راحت‌تر کرده است. همانطور که اشاره شد اتوبان‌هایی مثل همت ، نیایش ، باکری ، آبشناسان و همچنین وجود ایستگاه‌های متروی ارم سبز ، شهران ، آبشناسان دسترسی به سرتاسر کوهیار را راحت کرده است که در صورت نداشتن وسیله ی نقلیه می‌توان در کوهسار به مکان‌های دیدنی و امکانات و مراکز خرید آن رفت.

امکانات

کوهسار ، پاساژهای متعددی نیزبرای رفع نیازهای مردم ساخته شده است تا از قدم زدن و خرید کردن در آن لذت ببرند. مثل پاساژ تجاری سامان ، مهدی. همچنین مراکز خرید و مراکز درمانی متعددی نیز وجود دارد. مراکز میوه و تره بار ، انواع فود کورت ، فست فودهای خوش‌طعم نیزمی‌توان دید. مرکز درمانی شبانه روزی صدر و کلینیک درمانی مهر و داروخانه‌های کوچک و بزرگی را در سر‌تا‌سر کوهسار می‌توان نام برد. مساجدی نیزبرای عبادت ساکنین این محل ساخته شده است. مثل مسجد جامع امير المونين در شمال شهران ومسجد قائم آل محمد در جنوب شهران.

طبیعت گردی

محله‌ی کوهسار ، بوستان‌ها و فضاهای سبز بسیاری دارد که می‌توان هنگامی که این پارک‌ها خلوت هستند ، زمانی را برای قدم زدن و تازه کردن هوایی در دوران کرونا به خود اختصاص دهیم. کوهسار بوستان‌های متعددی مثل بوستان کوهسار ، سرداران شهید ، بهار آزادی ، معلم ، طوقانی ، جنگل لویزان دارد. پیست اسکی هیجان‌انگیز پاراگلایدر و پیست موتورسواری را نیز برای ساکنین و گردشگران در نظر گرفته اند. از دیگر امکانت کوهسار می‌توان به ساخت مدارس معتبر متعددی اشاره کرد مثل مدرسه شهيد عباسي حصاركی و بهاران و همچنین شرکت سهامی گوشت کشور نیز در کوهسار قرار گرفته است.

برای مشاهده ی آگهی های قیمت خانه در پونک ، قیمت خانه در شهران ، قیمت خانه در بلوار جنت آباد ، قیمت خانه در بلوار شهر زیبا ، قیمت خانه در شهرک اکباتان ، قیمت خانه در بلوار فردوس ، قیمت خانه در خیابان ایرانشهر ، قیمت خانه در فرحزاد ، قیمت خانه در باغ فیض ، قیمت خانه در دهکده المپیک ، قیمت خانه در بلوار ایوانک ، قیمت خانه در شهرک نفت ، قیمت خانه در بلوار انصارالمهدی ، قیمت خانه در بلوار شاهین ، قیمت خانه در بلوار آیت الله کاشانی ، قیمت خانه در اشرفی اصفهانی ، قیمت خانه در بلوار تعاون ، قیمت خانه در بلوار سیمون بولیوار ، قیمت خانه در میدان سازمان برنامه ، قیمت خانه در بزرگراه ستاری ، قیمت خانه در محله سولقان تهران ، قیمت خانه در سنگان ( سولقان ) ، قیمت خانه در محله کاشان تهران ، قیمت خانه در بلوار آیت الله کاشانی ، قیمت خانه در آبشار ، قیمت خانه در شهرک والفجر ، قیمت خانه در بزرگراه حکیم ، قیمت خانه در بزرگراه جناح ، قیمت خانه در بزرگراه شهید همت ، قیمت خانه در فلاح زاده ، قیمت خانه در لاله ، قیمت خانه در بلوار سازمان آب ، قیمت خانه در گلاب ، قیمت خانه در هاشمی زاده ، قیمت خانه در خیابان شعرا ، قیمت خانه در بلوار لاله ، قیمت خانه در شربیانی ( فیروزی ) ، قیمت خانه در بلوار مجاهد کبیر ، قیمت خانه در نیروگاه ، قیمت خانه در بزرگراه شهید آبشناسان ، قیمت خانه در جنت آباد شمالی ، قیمت خانه در بلوار فردوس غربی ، قیمت خانه در جنت آباد جنوبی ، قیمت خانه در خيابان ناهيد ، قیمت خانه در اندیشه ، قیمت خانه در شهران جنوبی ، قیمت خانه در شهران شمالی ، قیمت خانه در جنت آباد مرکزی ، قیمت خانه در شهرک شاهین ، قیمت خانه در ارم به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.