بلوار فرحزادی تهران

بلوار فرحزادی تهران

بلوار فرحزادی تهران

محله فرحزاد تهران محله‌ای واقع در شمال تهران و شميرانات است که از بزرگراه یادگار امام، جاده فرحزاد و بلوار فرحزادی شهرک غرب قابل آمد و شد است. فرحزاد از محلات تهران است و جزئی از منطقه 2 شهرداری تهران به حساب می‌آید. تهران شهر یزرگ ، شلوغ و پر از آمد و شد است و چنانچه شما از آن دسته هستید که از این شلوغی و ازدحام فراری هستید فرحزاد می تواند انتخابی مناسب برای زندگی شما باشد. شما با خرید خانه (خرید خانه ویلایی ، خرید خانه آپارتمانی) در فرحزاد تهران زندگی به دور از این ازدحام و شلوغی و آلودگی داشته باشید. محله ای خوش آب و هوا در شمال تهران که قدیم به صورت روستایی و سردسیر در مسیر امام زاده داوود بود و با توسعه شهری در پایتخت به شکل امروزی خود در آمده است. فرحزاد از سمت شمال به رشته کوه البرز متصل می شود که این مورد خود به تنهایی ثابت می کند که این محله از تهران به خودی خود می تواند مکانی بسیار مناسب برای خرید خانه و زندگی باشد.

قیمت

محله فرحزاد تهران از جمله محلات با قیمت های بالای ملک در تهران به حساب می آید. این مورد به صورتی است که بازه قیمتی آپارتمان در این محله از تهران به ترتیب از کمترین تا بیشترین برای هر مترمربع از 60 میلیون تومان تا 85 میلیون تومان می باشد. برای مشاهده ملک های موجود در این محله از تهران می توانید بر روی اینجا کلیک کنید. یکی از دلایل قیمت بالای ملک در این محله می تواند خوش آب و هوا بودن و داشتن بافت ییلاقی باشد. اگر از زندگی در شلوغی و آلودگی محله های تهران خسته شده اید و به دنبال آرامش برای خانواده خود هستید محله فحزادی تهران می تواند برای شما یک انتخاب خوب و مناسب باشد.

دسترسی

دسترسی از بزرگراه یادگار امام، جاده فرحزاد و بلوار فرحزادی شهرک غرب است. در چند دهه ی گذشته مردم شهر در فصل تابستان به دلیل توتستان های بسیار خوشمزه ی فرحزاد به اینجا می آمدند. فرحزاد در گذشته به صورت روستایی برسر مسیر جاده ی امامزاده داوود قرار گرفته بوده و به مرور زمان با پیشرفت و بزرگ شدن تهران تبدیل به یکی از محله های تهران شده است.

امکانات

ایستگاه اتوبوس فرحزاد (ایستگاه اتوبوس) در محله فرحزاد تهران و بزرگراه یادگار امام واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله فرحزاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند منطقه تفریحی فرحزاد و فرانمای ایرانیان و همچنین باغچه خانوادگی آبشار، نمایندگی سایپا فرحزادی، رهیاب اسپرت، پارکینگ فرحزاد و هییت مکتب الحسنین سلام الله علیهما قرار گرفته است. سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرحزاد واقع شده‌اند: ایستگاه اتوبوس میدان حسنک گراوندی (فرحزاد، بلوار خالو) ، ایستگاه اتوبوس فرحزاد (بزرگراه یادگار امام) ، ایستگاه اتوبوس امام زاده (بزرگراه یادگار امام، ایثارگران، بعد از ایثار چهارم) ایستگاه اتوبوس ابتدای امام زاده (بزرگراه یادگار امام، ایثارگران، بین البرز 6 و امام زاده داود) ایستگاه اتوبوس الموت (بزرگراه یادگار امام، ایثارگران، فیروزی، بین الموت و الوند) می باشند.

طبیعت گردی

فرحزاد یکی از تفرجگاه های اصلی در تهران است که امروزه فرحزاد گردی به تفریحی لذت بخش برای خانواده ها و جوانان تبدیل شده است. این محله قهوه خانه، باغچه های خانوادگی و رستوران های زیادی دارد که باعث می شود روز خوبی کنار دوستان و بستگانتان داشته باشید. برای صرف غذا و استراحت هم انتخاب های متفاوتی وجود دارد مثل جگرکی، رستوران های ایرانی و بین المللی و … پس با یه برنامه آخر هفته همراه با خانواده به این محله مراجعه کنید و ساعت هایی به استراحت و لذت بردن مشغول شوید.

برای مشاهده ی آگهی های اجاره آپارتمان در شهرک غرب ، اجاره آپارتمان در سعادت آباد ، اجاره آپارتمان در ونک ، اجاره آپارتمان در اوین ، اجاره آپارتمان در درکه ، اجاره آپارتمان در نصر ، اجاره آپارتمان در گیشا ، اجاره آپارتمان در صادقیه ، اجاره آپارتمان در شهرآرا ، اجاره آپارتمان در ستارخان ، اجاره آپارتمان در کوی فراز ، اجاره آپارتمان در فرحزاد ، اجاره آپارتمان در طرشت ، اجاره آپارتمان در بلوار ایوانک ، اجاره آپارتمان در سلسبيل ، اجاره آپارتمان در پردیسان ، اجاره آپارتمان در تیموری ، اجاره آپارتمان در شادمهر ، اجاره آپارتمان در بلوار فرحزادی ، اجاره آپارتمان در بهبودی ، اجاره آپارتمان در بلوار پاکنژاد ، اجاره آپارتمان در بلوار آیت الله کاشانی ، اجاره آپارتمان در اشرفی اصفهانی ، اجاره آپارتمان در بلوار سیمون بولیوار ، اجاره آپارتمان در خیابان اسکندری ، اجاره آپارتمان در بلوار آیت الله کاشانی ، اجاره آپارتمان در بزرگراه حکیم ، اجاره آپارتمان در بزرگراه جناح ، اجاره آپارتمان در بزرگراه شهید همت ، اجاره آپارتمان در شهدای شرکت برق ، اجاره آپارتمان در بلوار پیام ، اجاره آپارتمان در بلوار شقایق ، اجاره آپارتمان در بزرگراه یادگار امام ، اجاره آپارتمان در سرو شرقی ، اجاره آپارتمان در سرو غربی ، اجاره آپارتمان در کوهستان ، اجاره آپارتمان در فلاح زاده ، اجاره آپارتمان در لاله ، اجاره آپارتمان در جانبازان ، اجاره آپارتمان در بلوار سازمان آب ، اجاره آپارتمان در گلاب ، اجاره آپارتمان در صالحی ، اجاره آپارتمان در اکبری ، اجاره آپارتمان در خیابان آذربایجان ، اجاره آپارتمان در خیابان جمهوری ، اجاره آپارتمان در خيابان ناهيد ، اجاره آپارتمان در دریان نو ، اجاره آپارتمان در خیابان ارومیه ، اجاره آپارتمان در سپهر ، اجاره آپارتمان در کوهستان به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.