اوقاف تهران

اوقاف تهران

اوقاف تهران

محله اوقاف در منطقه 4 تهران قرار دارد و از شرق به خیابان سی متری اردیبهشت ، و از غرب به خیابان هنگام ، از شمال به بزرگراه شهید زین الدین و از جنوب به بلوار دلاوران منتهی می‌شود. آب و هوای این محله بسیار عالی است و می‌توان گفت که بسیاری از شهروندان تهرانی دوست دارند که در این چنین محله‌ای در بالاشهر زندگی کنند. محدودیت ترافیکی برای این محله اعمال نشده است.محله اوقاف یکی از بهترین محلات تهران بوده که در مناطق بالای شهر تهران قرار دارد و در دوران قدیم اکثر ساکنان منطقه ، کارکنان ارتش بود که به تدریج سایر اقشار و طیف‌های مردم هم در این محله ساکن شدند و مالکان زمین‌های وقفی هر سال مبالغ ناچیزی را به اداره اوقاف محل اوقاف می‌پردازند و در این محله ، بوستان‌های کوچک و بزرگی وجود داشته و مراکز تجاری بزرگ و کوچکی وجود دارد و شما می‌توانید بعد از خرید واحد آپارتمانی مسکونی خود از کلیه امکانات موجود به نحو احسن استفاده کنید.

قیمت

قیمت خرید خانه در محله اوقاف بسیار بالا است و البته واحدهای آپارتمانی در این محله نیز متراژ و مساحت بالایی دارند و شما لازم است که نقدینگی بسیار بالایی داشته باشید تا بتوانید واحد آپارتمانی مورد نظر خود را خریداری کنید. وجود رستوران ها و فست فودها با بهترین امکانات موجب شده که امکانات رفاهی خود محله نیز بالا باشد و همه این موارد در افزایش قیمت ، واحدهای آپارتمانی نقش بسزایی دارند. اكثر واحدهاي محله اوقاف ، رقم هاي ميلياردي داشته و برخي ديگر ، رقم هاي توافقي دارند و شما مي توانيد در اين شرايط ، در نهايت در رقمي با فروشنده به توافق برسيد كه مي توانيد آن را پرداخت كنيد. قيمت يك واحد آپارتمان 52 مترمربع در اين محله ،ممکن است 5/1 ميليارد تومان باشد و شما مي‌توانيد برهمين مبنا ، قيمت ساير واحدهاي آپارتماني با متراژهاي بالا را محاسبه كنيد.

دسترسی

در محله اوقاف تهران از طریق خیابان سی متری اردیبهشت خیابان هنگام بزرگراه شهید زین الدین بلوار دلاوران ایستگاه اتوبوس سراج ایستگاه اتوبوس هنگام ایستگاه اتوبوس دلاوران ایستگاه اتوبوس تکاوران ایستگاه مترو علم و صنعت میتوان به راحتی در سر تا سر این محله رفت و آمد کرد.

امکانات

بازار مبل دلاوران ایستگاه پمپ پنزین سراج درمانگاه خیریه عبدالوهاب بیمارستان الغدیر بوستان نوفل لوشاتو بوستان اوقاف بوستان کودک بوستان فرناز باشگاه بدنسازی شهدای محله اوقاف مسجد جامع الزهراء مسجد رسالت مسجد امام جعفر صادق مسجد حضرت ابوالفضل رستوران سیمون فست فود کندوک مستر دیزی فروشگاه شهروند آزادگان از جمله امکانات محله اوقاف هستند.

طبیعت گردی

بوستان نوفل لوشاتو بوستان اوقاف بوستان کودک بوستان فرناز رستوران سیمون فست فود کندوک مستر دیزی فروشگاه شهروند آزادگان از جمله مکان‌های دیدنی محله اوقاف تهران هستند.

برای مشاهده ی آگهی های اجاره آپارتمان در تهرانپارس ، اجاره آپارتمان در پاسداران ، اجاره آپارتمان در نارمک ، اجاره آپارتمان در دروس ، اجاره آپارتمان در ساقدوش ، اجاره آپارتمان در اختیاریه ، اجاره آپارتمان در احتشامیه ، اجاره آپارتمان در شمس آباد ، اجاره آپارتمان در حکیمیه ، اجاره آپارتمان در استخر ، اجاره آپارتمان در مهران ، اجاره آپارتمان در سید خندان ، اجاره آپارتمان در نوبنیاد ، اجاره آپارتمان در اوقاف ، اجاره آپارتمان در سراج ، اجاره آپارتمان در خیابان فرجام ، اجاره آپارتمان در لویزان ، اجاره آپارتمان در صاحب الزمان ، اجاره آپارتمان در دولت ، اجاره آپارتمان در نارمک ، اجاره آپارتمان در بزرگراه بابایی ، اجاره آپارتمان در بلوار نیروی زمینی ، اجاره آپارتمان در شریعتی ، اجاره آپارتمان در وفامنش ، اجاره آپارتمان در شهید پایدارفرد ، اجاره آپارتمان در گلستان ، اجاره آپارتمان در استاد حسن بنا ، اجاره آپارتمان در بزرگراه شهید زین الدین ، اجاره آپارتمان در وارباز ، اجاره آپارتمان در بلوار دلاوران ، اجاره آپارتمان در تکاوران ، اجاره آپارتمان در مطهری ، اجاره آپارتمان در تیر انداز ، اجاره آپارتمان در واثقی ، اجاره آپارتمان در جاده تلو ، اجاره آپارتمان در جاده دماوند ، اجاره آپارتمان در هروی ، اجاره آپارتمان در شهرک شریفی به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.