اشرفی اصفهانی تهران

اشرفی اصفهانی تهران

اشرفی اصفهانی تهران

محله اشرفی اصفهانی ، بزرگراه شمالی به جنوبی و در غرب شهر تهران كه از فلكه دوم صادقيه شروع شده و به سمت ميدان پونک امتداد يافته است. در نقشۀ زیر می‌توانید مسیرهای این محله را بررسی کنید. محله اشرفی اصفهانی ، بزرگراه شمالی به جنوبی و در غرب شهر تهران كه از فلكه دوم صادقيه شروع شده و به سمت ميدان پونک امتداد يافته و در همان جا خاتمه می يابد. حجم ترافیکی شهر تهران به این بزرگراه مربوط می شود و اکثر ماشین های سواری شهر تهران سعی می کنند که از این بزرگراه به سایر اتوبان ها تردد کنند.

آشنايی با محله اشرفی اصفهانی

محله اشرفی اصفهاني یکی از بهترین محلات غرب تهران است و در این محله بوستان های متعددی وجود دارد و این نشان می دهد که این محله بسیار خوش و آب و هوا است و شما می توانید از مجتمع تجاری تیراژه و سایر مجتمع های کوچک و بزرگی که در این محله ساخته شده برای خرید لوازم مورد نیاز خود استفاده کنید. در این محله ، مراکز علمی و فرهنگی هم تاسیس شده و البته برای تفریح و شادی مردم نیز تدابیر لازمی نیز اندیشیده شده است و فرزندان شما می توانند از بازی های سرزمین عجایب استفاده کنند. شما از این محله می توانید به راحتی فلکه دوم صادقیه دسترسی داشته باشید که یکی از تقاطع های مهم مردم جهت تردد است. از آن جایی که شما در یکی از بهترین محلات تهران زندگی خواهید کرد پس پرداخت مبلغ زیادی جهت خرید واحد آپارتمانی یا منزل ویلایی می تواند منطقی باشد. شهرداری تهران در راستای ایجاد رفاه بیشتر ساکنان ، مراکز خرید و صد البته بوستان های متعددی را در این محله ایجاد و تاسیس کرده و این نشان می دهد که تامین رفاه و امنیت شهروندان از همه جهت مهم و ضروری است.

  • خيابان های مهم محله اشرفی اصفهانی
  • خیابان رزمندگان
  • خیابان تختی
  • خیابان کوهستان
  • خیابان همیلا
  • خیابان مخبری
  • خیابان ستارخان

شرايط زندگی محله اشرفی اصفهانی

سکونت در محله اشرفی اصفهانی در بهترین وضعیت است و کلیه امکانات زندگی شهرنشینی در این محله ایجاد شده و شما بعد از خرید واحد آپارتمانی مورد نظر خود می توانید از این امکانات استفاده کنید. شما می توانید از هر کدام از این بوستان ها در هر زمانی که وقت آزاد بدست آوردید جهت نرمش و ورزش های صبحگاهی و عصرگاهی خود استفاده کنید.

آب و هوا محله اشرفی اصفهانی

وجود بوستان های متعدد نشان می دهد که این محله بسیار خوش و آب و هوا است و از آن جایی که این محله به بالا شهر و ارتفاعات نزدیک است به همین دلیل ، خوش و آب و هوا بودن این محله بار دیگر ثابت می شود و هرکدام از بوستان هایی که در بخش های قبلی به آن ها اشاره کردیم مساحت های بزرگ و کوچکی دارند و بسیاری از دوستداران ورزش می توانند از این بوستان ها جهت نرمش های صبحگاهی و عصرگاهی استفاده کنند.

قیمت

قیمت خرید خانه در محله اشرفي اصفهاني بسیار بالا است و شما لازم است که با نقدینگی بسیار بالایی نسبت به خرید واحد آپارتمانی در این محله اقدام کنید. حداقل قیمت ملک از 16 میلیون تومان شروع شده و تا 23 میلیون تومان ادامه می یابد. البته علی رغم وجود مراکز تجاری و مسکونی فراوان در این محله ، همچنان محله آرامی است و شما همیشه آرامش نسبی را احساس خواهید کرد.

دسترسی

ميدان دوم صادقيه تقاطع بلوار سیمون بولیوار بلوار مرزداران میدان پونک تقاطع خیابان سازمان آب تقاطع میدان مرزداران زیرگذر بزرگراه حکیم چهارراه باغ فیض زیرگذر بزرگراه همت بزرگراه نیایش خیابان رزمندگان خیابان تختی بزرگراه آب شناسان بزرگراه شهید باکری خیابان کوهستان خیابان همیلا خیابان مخبری بزرگراه آیت الله حکیم بزرگراه جلال آل احمد بزرگراه محمد علی جناح بزرگراه آیت الله کاشانی خیابان ستارخان ایستگاه مترو اشرفی اصفهانی

امکانات

مرکز خرید تیراژه مرکز بازی های سرپوشیده سرزمین عجایب بوستان شکوفه های انقلاب بوستان صبا بوستان میخک بوستان نیایش درمانگاه شبانه روزی پیامبر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز بوستان فناوری اطلاعات دانشگاه علم و فرهنگ بوستان اشرفی اصفهانی بوستان ارغوان بوستان استقلال بوستان نهج البلاغه مجتمع های تجاری جام جم همت امامزاده عینعلی مجتمع تجاری بوستان

طبیعت گردی

مجتمع تجاری بوستان امامزاده عینعلی مجتمع های تجاری جام جم همت بوستان اشرفی اصفهانی بوستان ارغوان بوستان استقلال بوستان نهج البلاغه بوستان فناوری اطلاعات بوستان میخک بوستان نیایش بوستان صبا مرکز خرید تیراژه مرکز بازی های سرپوشیده سرزمین عجایب بوستان شکوفه های انقلاب

برای مشاهده ی آگهی های خرید خانه در شهرک غرب ، خرید خانه در سعادت آباد ، خرید خانه در ونک ، خرید خانه در اوین ، خرید خانه در درکه ، خرید خانه در نصر ، خرید خانه در گیشا ، خرید خانه در صادقیه ، خرید خانه در شهرآرا ، خرید خانه در ستارخان ، خرید خانه در کوی فراز ، خرید خانه در فرحزاد ، خرید خانه در طرشت ، خرید خانه در بلوار ایوانک ، خرید خانه در سلسبيل ، خرید خانه در پردیسان ، خرید خانه در تیموری ، خرید خانه در شادمهر ، خرید خانه در بلوار فرحزادی ، خرید خانه در بهبودی ، خرید خانه در بلوار پاکنژاد ، خرید خانه در بلوار آیت الله کاشانی ، خرید خانه در اشرفی اصفهانی ، خرید خانه در بلوار سیمون بولیوار ، خرید خانه در خیابان اسکندری ، خرید خانه در بلوار آیت الله کاشانی ، خرید خانه در بزرگراه حکیم ، خرید خانه در بزرگراه جناح ، خرید خانه در بزرگراه شهید همت ، خرید خانه در شهدای شرکت برق ، خرید خانه در بلوار پیام ، خرید خانه در بلوار شقایق ، خرید خانه در بزرگراه یادگار امام ، خرید خانه در سرو شرقی ، خرید خانه در سرو غربی ، خرید خانه در کوهستان ، خرید خانه در فلاح زاده ، خرید خانه در لاله ، خرید خانه در جانبازان ، خرید خانه در بلوار سازمان آب ، خرید خانه در گلاب ، خرید خانه در صالحی ، خرید خانه در اکبری ، خرید خانه در خیابان آذربایجان ، خرید خانه در خیابان جمهوری ، خرید خانه در خيابان ناهيد ، خرید خانه در دریان نو ، خرید خانه در خیابان ارومیه ، خرید خانه در سپهر ، خرید خانه در کوهستان به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.