احتشامیه تهران

احتشامیه تهران

احتشامیه تهران

محله احتشامیه از شمال تا خیابان کلاهدوز ، از جنوب تا محله دروس ، از غرب تا خیابان پاسداران و از شرق تا قلهک ادامه می یابد.محله احتشامیه در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. احتشامیه در جنوب محله اختیاریه واقع شده که در حدود صد سال قبل دکتر احتشام در این محله زمین و خانه و حسینیه داشته به همین علت امروزه احتشامیه نامیده می شود.از خیابان های این محله می‌توان به خیابان پاسداران ، خیابان بصیری ،خیابان کلاهدوز ، خیابان دکتر شریعتی و … اشاره کرد.
احتشامیه از شرق به پاسداران ، از غرب به درب دوم ، از شمال به اختیاریه و از جنوب به دروس منتهی میشود.

قیمت

منطقه 3 یکی از بهترین مناطق تهران است و محله های بسیار خوبی برای زندگی در آن وجود دارند. احتشامیه یکی از این محله هاست. البته به لطف نکات مثبت زیاد در این محله ، قیمت خانه ها در آن بالا است.

دسترسی

اگر اتومبیل شخصی ندارید نزدیک ترین ایستگاه مترو به احتشامیه ، ایستگاه قلهک است. که برای دسترسی به آن باید از اتوبوس یا تاکسی استفاده کنید. همچنین خطوط 225 و 215 اتوبوسرانی در خیابان‌های کلاهدوز و پاسداران خدمت رسانی می‌کنند. در صورتی که اتومبیل شخصی داریدبرای رفتن به سایر نقاط تهران می‌توانید از بزرگراه‌ صیادشیرازی ، بزرگراه صدر ، بزرگراه شهید بابایی استفاده کنید.

امکانات

مثل اکثر محله های شمال شهر تهران ، محله احتشامیه نیز از امکانات رفاهی خوبی برخوردار است. مراکز خرید ، پاساژها ، رستوران و کافی شاپ های زیادی در این محله برای تامین نیازهای اهالی ایجاد شده اند. احتشامیه پارک معروفی ندارد و نزدیکترین فضای سبز آن ، بوستان سبز است که در حاشیه خیابان پاسداران واقع شده است.

برای مشاهده ی آگهی های قیمت خانه در پاسداران ، قیمت خانه در ونک ، قیمت خانه در بلوار میرداماد ، قیمت خانه در قلهک ، قیمت خانه در دروس ، قیمت خانه در اختیاریه ، قیمت خانه در احتشامیه ، قیمت خانه در سئول ، قیمت خانه در امانیه ، قیمت خانه در مهران ، قیمت خانه در ظفر ، قیمت خانه در دستگردی ، قیمت خانه در پارک وی ، قیمت خانه در نوبنیاد ، قیمت خانه در ولیعصر ، قیمت خانه در شیخ بهایی جنوبی ، قیمت خانه در دولت ، قیمت خانه در بزرگراه شهید همت ، قیمت خانه در شریعتی ، قیمت خانه در بلوار کاوه ، قیمت خانه در بلوار آفریقا ، قیمت خانه در اسفندیار ، قیمت خانه در بهروز ، قیمت خانه در عطار ، قیمت خانه در شهید پایدارفرد ، قیمت خانه در گلستان ، قیمت خانه در بزرگراه شهید زین الدین ، قیمت خانه در هروی ، قیمت خانه در خیابان وارسته ، قیمت خانه در حصاری ، قیمت خانه در کتابخانه ملی ایران به بخش آگهی های وب سایت املاک کیش مراجعه فرمایید.